В організмі людини 60 трильйонів клітин, поживні речовини та кисень для яких поставляється завдяки крові. Можна сказати, що кров годує всі клітини нашого тіла. Але якщо кров забруднена, то це призводить до різноманітних видів захворювань, серед яких атеросклероз та гіпертонія. Особливо люди в старшому віці стикаються віч-на-віч з такими хворобами. 

Біля 30 років назад нобелівські лауреати Майкл С. Браун та Джозеф Л. Голдштейн у своєму тривалому дослідженні крові та судин виявили, що в крові людини можуть накопичуватись більш ніж 100 видів різноманітних токсинів та іншого так званого “сміття” - зайві ліпіди, вільні радикали, сечовина та сечові кислоти, креатин, вуглекислоти, поліаміни, свинець, ртуть, сірка, нітрити та інше. Накопичення їх може бути через такі основні причини, як переїдання, стрес, недостаток руху, затруднення видільних процесів, а також при “синдромі похолодання" та інших.

Таке сміття в крові, як “накип”, осідає на стінки сосудів, із-за чого вони втрачають свою первинну еластичність. Судини стають жорсткими та крихкими, а також звужуються, що перешкоджає кровотоку. “Сміття” роз'їдає підшлункову залозу і секреції у ній зменшуються або ж порушується дія інсуліну, таким чином, рівень цукру в крові підвищується.

А як наслідок всього цього, виникає атеросклероз, гіпертонія, інсульт, катаракта, коронарна недостатність, хронічний гастроентерит, удар по нервовій системі, пухлини передміхурової залози та інше.

«Чистi судини» на стражі Вашого здоров’я!

Продукт ефективно знижує рівень жирів в крові, очищає кров та сосуди, запобігає старінню сосудів та серцево-судинних захворювань. Крім того, покращує загальний стан організму, сприяє засвоєнню їжі, стимулює обмін речовин та знімає навантаження з печінки. А головне, капсули - не мають побічних ефектів.

Результат прийому препарату 

Основні компоненти препарату - сапоніни, які отримують з натуральних рослин. Це 100% натуральний та безпечний продукт без добавок.

Поспішайте замовити вже сьогодні!

Молодійте душею та тілом!