На сьогоднішній день дуже багато промислових підприємств і фірм зацікавлені в покупці європалету. Що ж таке палети? У чому їх перевага? І де знайти якісного постачальника і виробника? Ось основні питання, які задають з приводу піддонів. Якщо ви хочете дізнатися відповіді на ці питання, тоді читайте статтю.

Спочатку розберемося, що таке палети. Це тара, яка призначена для розміщення на ній упаковок з різною продукцією і товарами. На піддоні може розміщуватися декілька упаковок з товарами, а це в кілька разів може полегшити перевезення та складування продуктів.

Можна зробити висновок, що головне призначення палетів - спрощення та здешевлення процесу переміщення, транспортування, складування і зберігання товарів. Вивантаження і вантаження піддонів з продукцією можливе за допомогою спеціальної техніки або в ручному режимі.

Тепер визначимося, які бувають види палетів. Піддони розрізняють по конструкціях. Якщо вила техніки (навантажувача) можуть захопити чотири сторони тари, то це четиризаходовий палет, а якщо тільки дві сторони - двозаходовий палет. Також якщо вантаж є можливість розмістити з одного боку, то це однонастильна конструкція, а якщо з двох сторін - двонастильна.

Крім того, можна розрізнити піддони і за матеріалом. Є металеві, пластикові і дерев'яні. На сьогоднішній день найпоширенішими є дерев'яні європалети. Це можна пояснити їх легкістю, міцністю і порівняно невисокою ціною. До того ж такі палети дуже просто ремонтуються, а при грамотному використанні вони прослужать дуже довго.

Тепер відповімо на головне питання - де знайти хорошого постачальника. Відповідь проста. Звертайтеся в компанію «Меридіан». Ми виробляємо як стандартні дерев'яні піддони, так і піддони з нестандартними розмірами. Крім того, є можливість виконувати індивідуальні замовлення.

Якщо ви шукаєте, де замовити європалети, то рекомендуємо звернутися до нас. Ви зможете замовити у нас дзвінок. Наші фахівці швидко зв'яжуться з вами, проконсультують вас і дадуть відповідь на всі ваші запитання.