Ізраїль - країна унікальна і все, що в ній робиться, абсолютно відрізняється від загальноприйнятого і стандартного. Це стосується і вирощування овочів. Зазвичай їх в цій країні вирощують не на землі, а в повітрі. Дивуєтесь, як це можливо? Це просто незвичайна унікальна картина! Куди не кинь погляд - зі стелі звисають огірки, помідори, кабачки, дині та інші нами вподобані овочі. Крім того, використовується відбірне насіння, добриво + регулярний полив. Для покриття теплиць вибираються матеріали, які спеціально розроблені для того чи іншого виду рослин, впроваджені прогресивні системи обробки і зберігання овочів. Тому й цінність таких плодів досить вагома на світовому ринку.

До прикладу, в Ізраїлі виведений новий сорт помідора - «Чорна галактика». Спробуєш - за смаком як звичайний помідор, але от корисні властивості, як в справжнісінької чорниці та помідора. А колір - просто небачений!

Також знедавна в Ізраїлі стали вирощувати такі популярні українські овочі, як огірки. Зелені, хрумкі, з пухирцями, ароматні, такі знайомі нам з дитинства. Огірки, які так люблять вологість в землі, ростуть у спекотній пустелі Ізраїлю не гірше, як у нас. Одні дива! Тут до кожного кущика під'єднані гумові трубки, які час від часу зрошують їх, а також встановлені прилади, за допомогою яких контролюється вологість грунту, здоров'я рослин, вміст у грунті корисних мінералів. Вся інформація з приладів надходить у головний комп'ютер. Управління городом сучасний ізраїльський селянин здійснює з мобільного телефону. Такий прогрес садівництва шаленими темпами рветься уперед з кожним роком!

“Висячі поляни” Ізраїля кормлять і нашу Україну. Ресторани, готелі, супермаркети та інші торговельні магазини купують ізраїльські овочі, щоб дивувати свої клієнтів. Але для підприємців варто визначитись з основним - з надійним постачальником, який буде давати гарантію якості на імпортовані овочі.

Сьогодні такою компанією є «Агрофудс» - уже більше десяти років займає лідируючі позиції з поставки овочів з Ізраїлю. Різноманіття вибору просто вражає!

Завжди в асортименті такий набір овочів: баклажан, перець, папайя, окра, корінь таро, капуста пак-чой, галангал, перець чілі, червоний та зелений перець, квасоля спаржева, цвітна капуста, редиска, кольрабі, шарлот, морква, помідори, огірки та інші. А ще є найрізноманітніша зелень, а це - лисття лайма, розмарин, салат бебі-мікс, базилік зелений, рукола, м’ята.

А в тісній кооперації з транспортними агентами підприємство здійснює оперативну та швидку доставку продукції в усі регіони України.

Керівник «Агрофудс» заявляє: «У нашій особі Ви отримаєте надійного партнера. Ми гарантуємо - високу якість, оперативність в роботі, конкурентні ціни та індивідуальний підхід. Зробимо все можливе, аби співпраця була якомога вигіднішою для двох сторін!»

Зробити замовлення ви можете тут.