Хто сказав, що одна і та ж річ не може виконувати відразу дві функції? Візьмемо, наприклад, скотч з логотипом - це і надійна упаковка, і пасивна реклама, зауважте, дуже дешева!

По суті, морозостійкий скотч - це липка пакувальна стрічка на основі каучукового клею, яку можна використовувати практично у всіх діапазонах температур. Товари, запаковані за допомогою такої стрічки, допустимо зберігати навіть у камерах глибокої заморозки. Вона має дуже велику щільність, що теж збільшує ступінь захисту продукції.

Але клейка стрічка з логотипом здатна зробити вашу продукцію впізнаваною! Вона є ненав'язливою, але з інформативною рекламою. Навіть якщо ви помістите на неї простеньку інформацію, наприклад контактні телефони, символіку фірми або слова «Акція», «Розпродаж», «Подарунок», повірте, жоден покупець не пройде повз такі привабливі слова.

І ще один немало важливий факт. На думку покупців і постачальників, з допомогою брендованого скотчу запаковують тільки якісні фірмові товари!

Крім реклами, такий скотч може нести і захисну функцію, адже неможливо розкрити коробку з товаром, не пошкодивши його цілісність. Досить просто нанести на стрічку фразу «Контроль упаковки», і це відразу відіб'є охоту у невдалих злодюжок. Вам більше не потрібно буде витрачатися на захисні пломби.

Ми переконали вас в необхідності використання скотчу з логотипом? Тоді замовте його виготовлення у компанії "Ексіда". У виробництві клейких каучукових стрічок підприємство використовує перевірену технологію міжшарового нанесення логотипу. При такій технології малюнок наноситься на проміжну сировину (майстер-роль). Скотч спочатку покривається спеціальною грунтовкою, а потім фарбою і лаком. Даний метод забезпечує високу стійкість до стирання і інших механічних пошкоджень стрічки. Максимальна кількість кольорів при нанесенні логотипу способом міжшарового нанесення - три.

Фахівці зможуть нанести на скотч будь-яку необхідну вам інформацію.

Використовуючи продукцію компанії "Ексіда", ви вирішуєте відразу кілька завдань:

✔ надійно запаковуєте свою продукцію;

✔ економите на покупці дорогих пломб;

✔ робите свою продукцію і свою фірму впізнаваною;

✔ забезпечуєте покупця ненав'язливою рекламною інформацією.

І ще один плюс роботи з фірмою Ексіда - готове замовлення надішлють прямо до вашого порогу. Географія діяльності фірми поширюється на всю Україну.

Хочете дізнатися більше про можливості співпраці? Тоді телефонуйте за контактними номерами телефону і ми відповімо на ваші запитання. 

http://exida.ub.ua/ru/goods/view/638166/all/skotch-s-logotipom/