Проконсультуйтеся у лікарів

Походу в тренажерний зал повинен передувати похід до поліклініки. Зверніться до ендокринолога, невропатолога, травматолога, гастроентеролога, кардіолога, особливо якщо вам вже раніше доводилося їх відвідувати. Не бійтеся, ніхто з них не заборонить вам фізичні навантаження, але от їх інтенсивність, безпечну для здоров'я, визначити допоможуть.

Пам'ятайте: у перший місяць тренувань можуть загостритися усілякі хронічні захворювання. Не нехтуйте своїм здоров'ям. Ви ж, напевно, поставили зворотну мету: його поліпшити.

Підберіть зручні взуття та одяг

Чудово підійде одяг, що складається на 50% з натуральних і на 50% зі штучних тканин. Його переваги:

1. Ви будете почувати себе комфортно;

2. Він не розтягнеться і не втратить привабливого вигляду після численних чищень, без яких у спорті просто не обійтися.

В якості взуття виберіть кросівки, підошва у яких товста і малоеластична, щоб уникнути травм стопи.

Пам'ятайте: відсутність дискомфорту від одягу під час тренування допомагає сконцентруватися на головному.

Дізнайтеся про репутацію закладу

Вибираючи тренажерний зал, поцікавтеся відгуками про нього у тих, хто вже туди ходить. Це буде дуже корисна інформація. Якщо вас цікавить наша думка, радимо звернути увагу на заклад «Релакс» (Коростишів). Хоча відкриття залу відбулося порівняно недавно, але вже є вдячні клієнти, які ні за що не хочуть змінювати місце тренувань.

Пам'ятайте: вибір робите тільки ви, але корисні поради ніколи не бувають зайвими.

Зверніть увагу на технічне оснащення

Однією з головних складових успішного результату у вдосконаленні фігури є обладнання, на якому проходять тренування. Дуже добре, якщо ви підберете «тренажерку» з сучасною технічною оснасткою. А також якщо в залі буде присутня тренувальна техніка для всіх груп м'язів людини, щоб забезпечити комплексність занять.

Пам'ятайте: нові різні моделі обладнання надають великі можливості.

Скористайтеся послугами досвідченого інструктора

Поцікавтеся кваліфікацією тренера/тренерів, що працюють в тренажерному залі і до яких потрапите саме ви. Від того, наскільки вони професійні, залежить ступінь правильності й ефективності індивідуальної програми занять.

Пам'ятайте: програма тренувань повинна бути розроблена з урахуванням всіх особливостей вашого організму (конституційних, а також тих, що стосуються здоров'я).

Подбайте про абонемент

Одноразове заняття добре, якщо воно є ознайомчим. Якщо ж братися за справу в комплексі, розробляти програму, треба частенько відвідувати тренування. Прекрасний варіант заощадити гроші в такому випадку - придбання абонемента (місячного, квартального, піврічного або річного). Час відвідування залежить від поставлених цілей.

Пам'ятайте: чим довша дія абонемента, тим дешевше обходиться кожне заняття.

Тепер ви можете піти в тренажерний зал у всеозброєнні, підготовленими. Причому піти в найкращий, найефективніший зал. Адже ви вже знаєте, на що звертати увагу при його виборі. Успіхів у роботі над своїм тілом!