Стрімко набирає обертів ринок автомобільного донорства України. Українськими дорогами курсує чимала кількість залізних звірів вітчизняного і зарубіжного

виробництва, тому автошроти нині є досить популярним і потрібним бізнесом.

"Автомобіль - не розкіш, розкіш - запчастини до нього"

Ну от. Настала та мить, коли давно омріяна марка авто красується під Вашими вікнами, а не у вітрині автосалону. Емоції з небаченою потужністю кінських сил просто накривають з головою. Але ейфорія часто минає, коли улюблений автомобіль починає викидати свої перші "коники". Тоді прийоми в авто-сервісах, діагностики, "лікування", інші болючі для щільного графіку життя процедури, які зовсім не вписуються у Ваші плани.

Але проблеми на цьому пункті не закінчуються. Найболючішою "занозою" для автомобілістів часто стає відсутність чи занадто дорога вартість потрібних для ремонту запчастин та деталей. Донорство для дорогих автомобілів інколи потребує чималих витрат. Тоді на 

допомогу приходять автошроти, що нині пропонують широкий асортимент вітчизняної та закордонної продукції для автомобілів: нових деталей та б/в запчастин.

"Автомобіль - це божество, якому ставлять свічки..."

Так, і свічки ставлять, і фільтри, і мости з карданами міняють. Автошроти пропонують якісні, перевірені на спеціальному обладнанні, б/у запчастини для легкових автомобілів, запчастини для вантажного транспорту, а також нові деталі. Автошрот прийде на допомогу і в тому випадку, коли за потрібними запчастинами їхати потрібно "за три моря". RTK- автошрот - один із таких "авто-донорських центрів", що вмикає зелене світло у вирішенні проблем з постачання потрібних б/у запчастини для легкових автомобілів, вантажних. Спеціалісти автошроту нададуть кваліфіковану допомогу Вашому автомобілю.

"Прикмета автомобіліста: Ремонт частіше - машина гірша"

Якщо Ваш автомобіль постійно потребує поставки "донорських запчастин", напевно Вам варто переглянути це питання і вибрати іншого залізного друга, або змінити автошрот.

RTK- автошрот - керуйте мрією без перешкод!