Грошей завжди шкода

Рекламні носії встигли розвинутись від оголошень в газетах і бігбордів на вулицях до соціальних мереж в інтернеті. Та проблеми, які стоять перед бізнесом у виборі рекламних інструментів, залишились старими. І їх лише три: вартість, ефективність, звітність.

Досі підприємці і власники великого бізнесу не мають чіткої відповіді на питання — скільки варто платити за рекламу, який за вкладені в рекламу гроші має бути ефект і чому так важко отримати детальний і зрозумілий звіт по рекламній кампанії. І, як результат, — на рекламу завжди шкода грошей.

 

Ми знаємо справжні потреби бізнесу

І ми їх врахували, розробляючи новий бізнес-портал Укрбізнес 3.0. Ось що бізнес завжди хоче:

 • економити на рекламі;
 • отримувати нових постійних клієнтів;
 • відкривати нові ринки;
 • економити на персоналі;
 • користуватись простими і зрозумілими інструментами просування товарів і послуг;
 • ставати більш відомим та популярним;
 • оперативно отримувати реальні відгуки про себе з боку ринку;
 • вигідно торгувати.

Володіючи цими знаннями, ми створили портал, який спрощує життя керівництву підприємства. Цей портал — це Укрбізнес 3.0 — перша соціальна мережа для бізнесу.

 

Як це працює?

Зареєструвавшись на порталі, керівник чи власник бізнесу відразу потрапляє у середовище таких самих людей, які займаються власною справою, працюють у бізнесі, купують товари і замовляють послуги в інтернеті, шукають інформацію про новинки, обмінюються відгуками про нещодавні придбання, радять один одному продавців, залишають відгуки та рекомендації.

Наступний крок - реєстрація підприємства. Ви отримуєте цілий набір простих у використанні інструментів для нарощення своєї присутності та популярності у цьому бізнес-середовищі.

Далі реєструєте своїх працівників на порталі та приєднуєте до вашого підприємства в якості співробітників, і ви отримуєте свою власну команду у нашому бізнес-середовищі. Відтепер кожен ваш рух і дія ваших працівників на порталі працюватиме на користь вашого підприємства.

А далі спрацьовують додаткові фактори:

 • наскільки «смачно» ви (чи наші фахівці) описали ваше підприємство, його діяльність, товари та послуги;
 • чи у повній мірі ви використовуєте доступні на порталі інформаційні та рекламні інструменти, адже ефект від одночасного їх застосування множиться.
 • наскільки активно поводять себе на порталі ваші працівники, адже чим їх більше і чим вони активніші, тим помітніша ваша компанія з-поміж інших.

Укрбізнес 3.0 — це місце, де підприємство шукає клієнтів, а клієнти шукають дешеві товари та вигідні бізнес-пропозиції. Перебуваючи у взаємному пошуку, обидві сторони подвоюють ефект і економлять час.

 

Що ви від нас отримуєте

Кожен клієнт порталу Укрбізнес 3.0 отримує:

 • офіційне інтернет-представництво свого підприємства в інтернеті у вигляді сайту чи інтернет-магазину, яке формується у лічені дні (економія часу);
 • своє місце в бізнес-середовищі порталу (економія грошей на позиціонування);
 • своє інтернет-представництво на базі відомого та розкрученого інтернет-порталу (економія грошей на розкрутку);
 • послуги професійних журналістів, копірайтерів, програмістів, консультантів (економія на персоналі);
 • інформаційні та рекламні інструменти, які базуються на можливостях соціальної мережі для бізнесу (економія на рекламі);
 • індивідуальний підхід та налаштування наших сервісів виключно під потреби вашого бізнесу;
 • можливість дублювання усієї інформації відразу трьома мовами (українська, російська, англійська).

 

Чому це так дешево

Завдяки чому нам вдається пропонувати такі низькі ціни на такий масштабний набір інформаційних та рекламних послуг?

Укрбізнес — це український продукт, створений на базі власних технічних та маркетингових розробок, що опираються на 9-річний досвід роботи для бізнесу в інтернеті.

На Укрбізнесі спрацьовує фактор колективної розкрутки. Це як у великому торговому центрі, куди люди, приходячи за конкретними товарами, «по дорозі» відвідують десятки інших торгових майданчиків.

Персонал порталу, завдяки значній автоматизації своєї роботи, може одночасно обслуговувати десятки тисяч підприємств, тим самим значно зменшуючи витрати кожної окремої фірми на кваліфікованих працівників.

Укрбізнесу багато років. І вже давно настав час, коли отримана репутація забезпечує щораз більший ефект не лише самому порталу, але й усім підприємствам, які формують бізнес-середовище навколо нього.

 

Гарантії

З кожним клієнтом підписується договір, яким гарантується виконання нами усіх задекларованих послуг у належній кількості та у високій якості. Крім того, ми гарантуємо:

 • технічну підтримку вашого інтернет-представництва 24 години 7 днів на тиждень;
 • інформаційне забезпечення вашого перебування на порталі, інформування про новинки та акції, нові можливості та переваги;
 • регулярні звіти по вашому інтернет-представництву з рекомендаціями для іще вищих показників ефективності;
 • постійні консультації з боку наших працівників з питань інтернет-маркетингу;
 • детальну статистику по ваших відвідувачах.

 

Чому слід поспішити?

З кожним днем кількість користувачів інтернету зростає. Та кількість підприємств, які виходять на інтернет-ринок, зростає іще динамічніше.

Інтернет-ринок росте за рахунок скорочення звичних ринків. Люди хочуть купувати дешевше, тому вони все більше купують в інтернеті.

Чим раніше ви забезпечите свою присутність в інтернеті, тим дешевше це вам обійдеться. Адже з ростом конкуренції вартість виходу на ринки зростає в рази.

Якщо ви вийдете в інтернет сьогодні, то ви за ті самі ресурси зможете захопити більший сегмент ринку, ніж завтра.

І, головне, ми зацікавлені у вашому успіху не менше від вас. Адже ваш успіх — це і наш успіх.

 

Як розпочати

1.Зателефонуйте нашому консультанту: 0332-77-29-30

2.Окресліть свої потреби та запросіть адаптований саме до ваших потреб набір інформаційних та рекламних сервісів.

3.Не забудьте поцікавитись про акції для клієнтів порталу (в нас обов'язково діє спеціальна пропозиція для вас).

4.Отримайте договір та оплатіть рахунок.

5.Отримайте у своє розпорядження повноцінне інтернет-представництво вашого підприємства у першій соціальній мережі для бізнесу Укрбізнес 3.0.