Процес плавлення, який призначається для з'єднання певного типу металу, називається дуговим зварюванням. Досягається це за допомогою нескладної технології - метал у місці з'єднання плавиться і змішується за рахунок високої температури.

Надійне зварювання було розроблено в кінці XIX століття російськими винахідниками, а потім удосконалене вітчизняними та зарубіжними вченими. Створення дугового зварювання стало одним із видатних відкриттів XIX століття. Але промислове застосування дугового зварювання почалося тільки в двадцятих роках XX століття. Дугове зварювання являє собою зварювання плавленням, де нагрівання здійснюється електричною дугою. Дуга з'являється між місцем зварювання та електродом (або дротом). Електрод - це стрижень, який може бути створений, щоб просто проводити струм. Також це може бути спеціально підготовлений стрижень у вигляді дроту, який не тільки проводить струм, але і розплавляється. Більшість зварювальних робот у виробництві сталевої продукції застосовує другий тип електрода.

Як відбувається зварювання?
Принцип зварного з'єднання забезпечується завдяки молекулярній взаємодії верхніх шарів металів, що з'єднуються. Щоб з'єднати розрізнені елементи в одне ціле, потрібно звести їх поверхні між собою таким чином, щоб могли проявитися сили зчеплення між молекулами, розташованими в прикордонному шарі тіла і які, як відомо, мають вільні зв'язки.

Екранування дуги
Однак зварювання металів вимагає значно більше, ніж просто рух електрода за місцем з'єднання металів. Одна з властивостей металів - вступати в хімічні реакції з частинками повітря при великих температурах. Щоразу при зіткненні розплавленого металу з повітрям з'являються окиси, які псують міцність з'єднання. Тому зварювальні процеси передбачають напилення дуги і кратера спеціальним екраном у вигляді газу, наприклад аргоном. Такий захист називається екрануванням, а сам вид зварювання - аргоновим. Такий захист запобігає або мінімізує контакт рідкого металу з повітрям. Екранний захист може навіть поліпшити якість зварювання.

Зварювальний випрямляч - що це?

У теорії, зварювальний випрямляч включає в себе трансформатор із двома вторинними і однією первинної обмотками і блок керування, при цьому перша вторинна обмотка через керований випрямляч, а друга вторинна обмотка через некерований випрямляч приєднані до дугового проміжку.

Зварювальний трансформатор - постійний струм - гарант хорошої якості
Зварювальний трансформатор типу ТДМ потрібен для ручного дугового зварювання покритими електродами на змінному струмі маловуглецевих і низьколегованих сталей. Зварювальний трансформатор має регулювання зварювального струму, завдяки чому забезпечується механічним ручним переміщенням обмотки. Зварювальні трансформатори зручні при переміщенні в будівельних умовах. Зварювальний трансформатор може бути застосований для виконання різних зварювальних робіт.

Зварювальні інвертори
Зварювальний інвертор працює в широкому охопленні сил струму при досить високому навантаженні. Зварювальний випрямляч інверторного типу дуже простий в експлуатації. Завдяки ньому можна гарантувати високу якість зварювання з будь-якими типами електродів (рутиловими, стандартними, виготовленими з нержавіючої сталі і не тільки), що стає можливим завдяки великій стабільності сили струму. Інвертор, зазвичай, захищений від сильних перепадів напруги і прилипання електродів.
Джерело: www.svarcomp.ru