Компанія «ВЕНТС» пропонує вентилятори, що відрізняються високою продуктивністю та надійністю, та водночас низькою споживаною потужністю та рівнем шуму. Широкий модельний ряд включає вироби різної продуктивності та дизайну з додатковими функціями.

Ванна кімната

Ванна кімната – основне джерело підвищеної вологості у житловому приміщенні. Тому для неї найкраще підходять моделі з таймером та датчиком вологості (з індексом ТН). Такі вентилятори самостійно вмикаються, коли рівень вологості перевищить заданий поріг, та вимикаються після того, як вони провентилюють приміщення. Для невеликих приміщень найкращим рішенням будуть вентилятори серії 100 та 125, для приміщень понад 8 м2 серії 125 Турбо або 150.

Туалетна кімната

Для туалетної кімнати найкраще підходять вентилятори з таймером затримки відключення (з індексом Т). Ці моделі можуть працювати ще до 25 хвилин після того, як Ви вийдете з кімнати, і лише потім самостійно вимкнутися. Для туалетів площею до 5 метрів підходять вентилятори серії 100, а у разі більшої площі ми рекомендуємо вентилятори серії 125 або 100 Турбо.

Кухня

Кухня – та частина Вашої квартири, де нестача вентиляції відчувається особливо гостро. Концентрація шкідливих речовин поблизу працюючої газової плити навіть під час включеної витяжки більше, ніж в атмосфері автомобільної пробки!

Спеціально для кухні розроблені вентилятори серії Ф з резервною ґраткою для вентиляції приміщення навіть із вимкненим вентилятором. Також для кухні ми рекомендуємо використовувати вентилятори серій К, К1, Д та С, які обладнані захисною сіткою від комах. Для невеликих та середніх кухонь використовуйте вентилятори серій 100 та 125.