Щоб економно використовувати площу складських приміщень, мати швидкий доступ до будь-якої продукції, без проблем знаходити потрібні товари, потрібно використовувати відповідні якісні стелажі. Такі конструкції являють собою багатоярусні настили, укріплені на стійках.

Втілюючи в життя принцип «Кожному навантажувачу - відповідний стелаж», компанія Jungheinrich пропонує Вам оптимальне рішення. Це комплексне проектування складів, при якому стелажі та засоби наземного транспорту розглядаються як ідеально взаємодіючі компоненти системи. Все починається з попереднього планування та розробки проекту і проходить до здачі об'єкта під ключ. Передбачається виготовлення як стелажів з секціонованими полицями системних платформ, так і висотних стелажних конструкцій, консультування клієнтів і монтаж з подальшим сервісним обслуговуванням. І все це пропонує Jungheinrich - Ваш "архітектор" цілісної системи внутрішньовиробничої логістики.

Пропонуємо Вам вибрати ті стелажі, які будуть найбільш практичним і зручним рішенням саме у Вашому конкретному випадку.

Фронтальні стелажі - це оптимальний варіант для складування паллетозованих вантажів з широкою номенклатурою виробів, з урахуванням доступу до кожного осередку. Вони дозволяють без зусиль отримувати товар, а також спрощують контроль запасів. Такі стелажі можуть використовуватися в будь-яких приміщеннях - як у малих, так і у великих. Якщо у Вашому асортименті є різносортні товари і велика номенклатура, у Вас проводиться комплектація продукції для дрібнооптових клієнтів, Вам потрібен швидкий доступ до будь-якого найменування товару - фронтальні стелажі допоможуть вирішити Вам багато питань.

Фронтальні стелажі можуть бути до 12 м у висоту, а при використанні вузькопрохідний технології зберігання - до 14 м. Серед переваг, якими відрізняються такі стелажі - прямий доступ до всіх товарів, можливість довільного розміщення вантажів, гнучкі розміри висоти та ширини одиниці складування.

Одномісні стелажі відрізняються тим, що на однаковому рівні між двома стійками розміщується одна паллета. Кутові профілі, розташовані по напряму в глибину, виконують опорну функцію. Таким чином, забезпечується створення додаткового простору для розміщення вантажів. Одномісні стелажі особливо добре підходять для економного зберігання товарів у резервуарах або на палетах, розташованих у поперечному напрямку. Завдяки зручному розташуванню одиниць зберігання з точки зору їх захвату, одномісні стелажі придатні у випадку комплектації замовлення з піддону або ящика.

Набивні / глибинні стелажі Jungheinrich ідеально підходять для зберігання великої кількості важких вантажів з малим різноманітністю асортименту. Дозволяють досягти коефіцієнта використання простору до 90%.

Прохідні стелажі
використовуються за принципом "першим отриманий - першим виданий". Послідовне розвантаження, відсутність тупиків, оптимальна ступінь заповнення стелажів, єдина фронтальна область знімання піддонів - ось їх відмінні риси.

Мобільні стелажі
виробництва фірми Jungheinrich складаються з палетних стелажів, або консольних, які монтуються на рухомий основі. Обладнані двигуном, вони пересуваються в той бік, де потрібен стелажний прохід. Заслонки розташовані по обидві сторони стелажа і забезпечують необхідну безпеку. Стелаж зупиняється, як тільки відбувається зіткнення з яким-небудь предметом.

Консольні стелажі Jungheinrich практично не мають конструктивних обмежень по довжині. Призначені вони для складування таких довгих предметів, як штанги, труби, панелі, і можуть бути подовжені додатковими елементами. Стійки обладнані кількома консолями, що несуть все навантаження. Відстань між стійками залежить від маси складованого вантажу. В якості опції можуть поставлятися обмежувальні пристосування для більш надійного розміщення вантажів.

Стелажі для підбору замовлень Jungheinrich створюють прекрасні умови для роботи: гнучкість в застосуванні, простота переміщення, здатність комбінуватися (в необхідній конструкції). Особливо вони придатні для обробки громіздких вантажів і ємностей.

Стелажі для ручного фасування Jungheinrich забезпечують зберігання товарів без палет, зберігання сипучих товарів і широкого асортименту продукції без спеціальної упаковки і при невеликій кількості.

Стелажі-накопичувачі
виробництва фірми Jungheinrich створюють додаткову площу і одночасно звільняють місце, наприклад, для виробництва. Таким чином, вони можуть бути пристосовані для комісіонування, перетворюючи верхню частину складського приміщення в зону комісіонування без потреби використання висотних штабелерів.

Штабелювання за допомогою технології DIS (Drive-in-System) від фірми Jungheinrich - це відокремлюване від транспортного засобу самохідного пристрою, що рухається по рейках стелажа. Таким чином, забезпечується ефективне використання простору. Переваги штабелювання по глибині: менша робоча відстань між стелажами і більше місця для палети на одній і тій же робочій площі. Також серед переваг - високий ступінь наповнення і збільшена швидкість товарообігу в порівнянні з набивними стелажами; можливе використання системи first-in-first-out.