Якщо ви вважаєте, що ваша робота найгірша в світі, подумайте про нюхача пахв та випробовувача тампонів... І тоді задайтесь питанням - чи дійсно ваша професія  настільки нестерпна?!!..Рейтинги чудернацьких та оригінальних професій складаються щорічно. На ваш розсуд - наша підбірка найбільш дивних пропозицій на ринку праці в 2011-му році.

Коров'ячий педикюрник. Поганий стан копит може позначитися на самопочутті корови, надоях і навіть здатності тварини до розмноження. На елітних фермах в Європі та Америці за цим слідкують спеціальні відділи.

Випробувальник меблів.
Цих профі наймають великі дизайнерські компанії і меблеві фабрики. Звичайно, столи і книжкові полиці ніхто не тестує, але стільці, крісла і ліжка - обов'язково.

Перевертач пінгвінів. Пінгвіни, які мешкають поблизу полярних станцій, живо реагують на гелікоптери, що кружляють над ними. Тварини задирають голову і відхиляются назад, а оскільки шия в них коротка, а тулуб неповороткий, вони часто-густо падають на спину. Самостійно піднятися пінгвіни не можуть, тому після кожного польоту до них на допомогу приходить спеціаліст. У іншому випадку, тварини гинуть.  

Мурашиний селекціонер. Відловлює і відбирає кращих особин для спеціальних мурашиних ферм. Найчастіше всього комах розводять для видобутку отрути (використовується в медицині) чи подальшого вживання в якості їжі.

Підбирач м'ячів. Слідкує за тим, щоб м'ячики після гольфу не лишались на прилягаючих до поля територіях після гри. 

Нюхач пахв. Працює на компанії, які виробляють дезодоранти і антиперспіранти. Завдання такого співробітника - нанести експериментальний продукт під пахви учасників тестової групи, а потім нюхати їх, відслідковуючи, як змінюється запах протягом дня.

Виймач мізків. Ця екстравагантна професія абсолютно не зв'язана з анатомією. Виймач мізків працює на скотобійні і слідкує за тим, щоб мізки вбитої тварини акуратно виймалися з черепної коробки і транспортувалися в ресторани з мінімальними пошкодженнями.

Розгладжувач зморшок. Є співробітником елітних взуттєвих магазинів. В його обов'язки входить розгладжування зморшок і складок, які виникають на взутті в результаті неодноразової примірки.

Яєчний сепаратор. За допомогою спеціального приладу відокремлює яєчні жовтки від білків в процесі виготовлення кондитерських виробів.

Дослідник стриптизерок. Набір співробітників на таку незвичайну вакансію оголосив в минулому році один із американських дослідницьких інститутів. Працівник повинен спостерігати за танцівницями стриптизу протягом  60 днів і робити певні регулярні записи; зарплата становить 10 тис. доларів.

Полірувальник ключок. Цей спеціаліст потрібний кожному хорошому гольф-клубу. Він натирає ключки віп-клієнтів спеціальним розчином, що покращує щеплення ключки з м'ячем.

Розпрямлювач подушок. Потребується великим меблевим магазинам, які торгують спальними гарнітурами. Протягом робочого дня розпрямлювач повинен ходити навколо торгового залу і розправляти зморшки і складки на подушках і покривалах.

Випробувальник презервативів. Нема нічого дивного в тому, що компанії-виробники презервативів хочуть бути впевненими в їх надійності. Як-ніяк засоби контрацепції здатні в корені змінити людське життя. Тому, як правило, новий продукт тестується групою в кількості близько 1000 найманих "працівників" і тривають випробування не менше року.

Експерт по гральних костях. Таких профі вимушена утримувати влада Лас-Вегасу і Монте-Карло. Якщо в казино виявлять неправильно збалансовані чи "скошені" кубики, це буде розцінено, як спроба обдурити клієнтів. Між тим, за грою в рулетку люди лишають мільйони доларів.

Нюхач яєць. Рідкісна професія, яка використовується в елітних кондитерських і ресторанах. Ця людина слідкує за тим, щоб в їжу не потрапили зіпсовані яйця.

Менеджер по визначенню статі курчат. Безпомилково визначити стать курчати необхідно вже в першу добу після його появи на світ. Вважається, що від цього залежить харчування і засоби догляду за пташкою.

Найманий родич. Офіційна служба по наданню найманих друзів і родичів з'явилася в минулому році в Китаї. В основному туди звертаються перед весіллям, днем народження чи іншою урочистістю, на яку повинно завітати багато людей - для підтримки статусу. Хоча, неофіційно ці послуги надають по всьому світу вже давно.

Гід по туалетах. Є держслужбовцем в Японії, допомагає будь-якому бажаючому знайти в місті найближчий туалет. Його послуги коштують близько 4 центів.

Черговик.
Знову таки, без реєстрації і ліцензії служби "стояльників в черзі" давно існують в багатьох країнах. А ось в Британії виникла перша подібна зареєстрована компанія. Співробітники фірми готові відстояти за вас будь-яку чергу до переможного кінця, штовхатися, сваритися - загалом, робити все що завгодно заради отримання результату. Оплата за таку самовідданість становить 40 доларів в годину.

Випробувальник тампонів.
Ці співробітники заводів по виробництву засобів особистої гігієни перевіряють кожен тампон на предмет достатньої абсорбації і міцності шнурка. Такі вимоги Управління по контролю якості продуктів і ліків в США.


Між тим, долаючи бажання поспівчувати чи посміятися в тому чи іншому випадку, варто не забувати - дану пропозицію формує саме наш з вами попит!..

Підготовано за матеріалами Інтернет-видання  http://finance.bigmir.net/