Нержавіюча сталь (нержавійка) надзвичайно популярна для виготовлення сходів, поручнів та огорож. З неї може бути виконана як вся конструкція цілком - наприклад, гвинтові металеві сходи, так і її окремі елементи. Особливо популярна нержавіюча сталь у виробництві зовнішніх металевих сходів.

Сходи і поручні є однією з важливих деталей інтер'єру. Тому важлива не тільки міцність і зручність виробів з нержавіючої сталі, але і їх зовнішній вигляд. Конструкція будь-яких сходів повинна відповідати трьом основним принципам - надійності, безпеки і комфорту.

Компанія «Дизель» має великий досвід у виготовленні різних виробів з нержавіючої сталі. Ми виробляємо сходи з нержавіючої сталі (гвинтові або маршові), а також перила та поручні з нержавіючої сталі. Вироби з нержавіючої сталі знайшли широке застосування в виробничих будівлях.

Конструкція сходів повинна гармонійно вписуватися в інтер'єр приміщення будинку або дачі, а в разі офісу, підкреслювати загальну концепцію фірмового стилю. Пропонуючи Вам вироби з нержавіючої сталі, ми беремо до уваги не тільки умови надійності і якості, але і їх естетичний вигляд.