Футбол - це мистецтво! Футбол - це більше ніж гра! Це життя... Якщо для Вас ці вислови давно стали постулатами, але Ви не гравець футбольної команди, а лише її фанат або просто прихильник футболу, тоді варіанти, як можна вдало "пришвартувати" футбольні ворота на власному газоні чи у дитячій кімнаті, Вам обов'язково сподобаються.


Футбольні ворота для маленького Бекхема

Якщо дома підростає нова футбольна зірка, то справжнім подарунком для маленького Бекхема чи Роналдо стане дизайн кімнати в футбольному стилі. Перетворіть ліжко малечі на справжнісінькі футбольні ворота, в які обов'язково потраплятимуть лише хороші сни. Подушка, світильник в вигляді футбольних м'ячів, на підлогу м'який коврик, що імітує зелений газон, і з Ваше чадо, що зростатиме в атмосфері гри, обов'язково стане зіркою.

Солодкі футбольні ворота

Всі ми родом з дитинства... Важко забути передчуття свята, коли чекаєш чогось незвичного... Якщо Ваші маленькі спортсмени виросли з того віку, коли святковий торт на день народження має бути у вигляді зайчика чи ведмедика, пора увімкнути креатив на повну і приготувати "солодку мрію": футбольне поле і м'яч, прикрашені мастикою, тощо. І смачно, і гарно, і незабутньо...

Футбольні ворота в офісі?

Хочете прикрасити офісну атмосферу чимось незвичним? Ну, ліжко у вигляді футбольних воріт навряд-чи "впишеться " в робочий інтер'єр, габаритні металеві футбольні ворота не нададуть шарму офісу, а от поставити в кабінеті корзину для паперів з прикріпленими футбольними воротами у зменшеному вигляді, як-не-як, а варіант чудовий! Якщо Ваш шеф - завзятий поціновувач футболу, то такі ворота стануть безпрограшним подарунком.

Футбольні ворота за вікном...

Якщо ж креативними штучками Ви ситі не будете, а захоплення футболом потребує реальніших і практичніших варіантів. Тоді, "пришвартуйте" футбольні ворота біля будинку.

Можете розпочати з міні-футболу та міні-воріт. У цьому випадку не так важливо вибрати гарні, як якісні футбольні ворота. Щоб застерегти себе від можливих проблем надалі. 

Якщо Вас зацікавила пропозиція купити футбольні ворота, звертайтесь за телефоном: +38 (0 50) 353-89-63, і працівники компанії Укрспортобладнання обов'язково допоможуть Вам з вибором.

Цікаво:

До Євро-2008 компанії Австрії та Швейцарії підготували для фанатів ряд незвичайних товарів.

Туалетний папір з ароматом футбольного поля красувався на поличках мережі магазинів Plus.

Компанія Milka випустила з нагоди Євро-2008 шоколад, який отримав напівкруглі вигини у футбольному дизайні і назву "Чемпіолад".

Muller Milch приправили свій йогурт не звичайними кріспами, а крихітними футбольними м'ячиками.

Які "штучки" підготують нам виробники цього разу, залишається гадати. А поки що - вперед розставляти по офісу футбольні ворота, розвішувати постери улюблених футболістів і гартувати в собі справжній футбольний дух!