Нержавіюча сталь, з якою працює компанія «Дизель» є високоякісним і міцним матеріалом. Це найпоширеніший матеріал для виробництва сходових огороджень.
Огородження з нержавіючої сталі стануть чудовою функціональною прикрасою приміщення як усередині, так і зовні.

Огородження з нержавіючої сталі можна комбінувати з каменем, з деревом, з елементами з високоміцного скла та іншими оздоблювальними матеріалами.


Компанія «Дизель» пропонує огорожі з нержавіючої сталі власного виробництва. Ми завоювали довіру багатьох компаній, організацій і приватних осіб. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і проекту. Поєднання проектування і власного виробництва забезпечує можливість замкнути весь цикл по реалізації практично будь-якої ідеї - від проектної розробки і дизайну, до виготовлення вузлів, збірки і монтажу.


Наше виробництво укомплектовано висококласним сучасним обладнанням для всіх видів металообробки, шліфування, полірування, зварювання, токарно-фрезерної обробки, нанесення декоративних покриттів. Завдяки цьому, наші огорожі з нержавіючої сталі зберігають приємний зовнішній вигляд протягом дуже тривалого часу.