Ви вже на власному гіркому досвіді знаєте? якою нестабільною буває напруга в мережі? Через це у вас зламався холодильник і комп'ютер не встиг зберегти дванадцятигодинну роботу? Тоді ви читаєте потрібну статтю.

 

Технології не гальмують у своєму розвитку, тому на ринку сьогодні представлений весь спектр необхідних апаратів, які роблять життя людини простішим і щасливішим. Джерела безперебійного живлення не плетуться далеко позаду, а навпаки, в лідерах серед товарів, які користуються найбільшим попитом. Ці апарати в різних умовах здатні виконувати різні завдання - починаючи від захисту одиночних систем і до рішень по захисту харчування мережевого, банківського, медичного, військового, космічного обладнання.

 

Джерела безперебійного живлення будуть корисними там, де необхідно безперервне електроживлення. Апарат здатний не тільки захистити всі електроприлади в разі повного зникнення живлення, він ще й регулює і очищає навантаження на вході.

Перед тим, як купити перше-ліпше джерело безперебійного живлення слід порадитися з фахівцями, або, в крайньому випадку прочитати нашу статтю далі ...

Фахівці компанії "Аквілон Енергія" поділилися деякими секретами, а ми радо передаємо вам, на що необхідно звернути увагу при купівлі ДБЖ (джерела безперебійного живлення).

 

Перед тим, як купити джерело безперебійного живлення, чітко визначитеся, яке обладнання вимагає першочергового захисту. Звичайно, під цю категорію підпадають ті апарати, безперервна робота яких вам необхідна цілодобово, наприклад, комп'ютер, холодильник, котел. Після підключення ДБЖ вам не доведеться звертати увагу на перепади напруги чи на відключення світла.

 

Далі, постарайтеся з'ясувати які проблеми з електропостачанням найбільш часто виникають у вашому домі / офісі / підприємстві. Це потрібно для того, щоб не розгубитися серед безлічі різноманітних марок ДБЖ - діапазон випущених джерел безперебійного живлення дуже широкий, як за характеристиками, так і за ціною. Розберіться якомога краще, якого роду збої в електромережі бувають у вас найчастіше, можливо вам не потрібен супер-мега-наворочене ДБЖ за нереальною ціною.

 

Купити джерело безперебійного живлення найкраще такий, потужність якого на 20-30% перевищує потужність вашої системи. Допомогти визначити, який ДБЖ вам потрібен, можуть спеціальні програми, які можна знайти на сайтах розробників. Користуючись програмою, вам залишиться лише вказати модель електроприладу, і система видасть вам потужність, яку споживає цей самий прилад. Додаєте 20-30% і отримуєте необхідну потужність джерела безперебійного живлення.

 

До всього іншого, доведеться визначити, який час автономної роботи вам буде потрібно. Цей час залежить від потужності окремого ИБП і захищається. Тому не буде зайвим заглянути в графіки або таблиці часу автономної роботи ДБЖ в залежності від потужності устаткування, що захищається (графіки надаються виробником).

Якщо ви передбачаєте можливість підключення не одного електроприладу, а декількох, переконайтеся, що джерело безперебійного живлення має кілька спеціальних розеток із захистом від стрибків напруги.

 

І, звичайно ж, не забувайте, що краще всього десять разів перестрахуватися - користуйтеся продукцією компаній, які надають технічну підтримку. Наприклад, компанія "Аквілон Енерго" завжди готова надати якісний продукт за Вашим запитом. Виберіть розмір ДБЖ, що відповідає вашим вимогам, щоб відобразити, яке рішення ми змогли б запропонувати вам.