Хто не мріє про власний шматочок моря під вікном?! Про кольорову парасольку, шезлонг і відчуття відпустки щодня... І для цього зовсім не обов'язково купувати будинок біля моря, можна перенести клаптик "синьої безодні" на власне подвір'я, дачу, тощо. Як? Достатньо збудувати власний басейн, потурбуватися про вибір якісного обладнання та аксесуарів для басейну, прикрасити фонтанами та іншими дизайнерськими елементами і насолоджуватися...

Басейн - це не лише корисна річ, що стоятиме на варті вашого сімейного відпочинку. Басейн - це родзинка ландшафтного дизайну, що неабияк прикрашатиме будь-який загальний вигляд присадибної ділянки і навіть багатоповерхівки. Маєте сумніви? Даремно... Приклади кількох найкреативніших басейнів світу Вас обов'язково переконають в тому, що басейн - це набагато більше, ніж конструкція з бетону, наповнена водою. 

Ближче до небес...

Якщо будинок у вас росте висотою у кілька поверхів вверх, то розчаровуватися все ж не варто. Думаєте, басейни придумані лише для присадибних ділянок? А як вам варіант будинку з басейном на даху? Шезлонг, клаптик - тут вже навіть не моря, а скоріше небо у "власному користуванні", і вид на місцеві краєвиди. Хорошим приладом є басейн у п'ятизірковому готелі в Далласі, який має прозору стінку, що частково звисає з висоти восьмого поверху. Саме цей басейн приніс славу готелю.

Не менш креативною є ідея басейну під землею, що знаходиться в Мідвеї (США), в природному кратері. Природна температура води в басейні 30-35 градусів. Отримати порцію адреналіну, купаючись просто в басейні тепер не проблема.

Якщо ж Ви практикуєте дайвінг, тоді не обов'язково їхати на моря-океани. Для цього підійде найглибший у світі басейн Немо 33. Це рекреаційний басейн у центрі з підготовки пірнальників у Бельгії. Він розділений на дві великі секції з пласким дном, завглибшки по 5 і 10 метрів, і величезною круглою "западиною" – у 33 метри.

Якщо ж Ваш ритм життя - не глибина, а скоріше невпинні хвилі, тоді басейн для серфінгу як раз те, що треба. Спортивний центр Wave Loch пропонує своїм відвідувачам басейн, що продукує різні хвилі на різні смаки і ступінь підготовки серфінгістів.

Для практиків є варіанти простіші. Басейн у вигляді гітари можна збудувати і біля власного будинку, а виглядатиме він не менш креативно ніж відомі світові басейни. Головне, щоб басейн під вікном вдало вписувався у ваш "світ", в якому ви відпочиваєте на всі 100%.

З питань поставки якісного обладнання, аксесуарів для басейнів, продажу аквапарків, басейнів спа, міні-басейнів, широкого асортименту опалювальної техніки від світових виробників звертайтесь за телефоном: +38 (0652) 272942

Отож, не відмовляйте собі у задоволені отримати у власне користування "шматочок моря"!