У Тайвані за останні роки спостерігалася тенденція виходу з ринку дешевого кріплення і перехід на виробництво виробів з більш високою доданою вартістю, наприклад автомобільного кріплення. Провідні тайванські виробники метизного устаткування мають 30-40-річну виробничу історію, вкладають кошти у власні розробки та удосконалення обладнання, використовують якісні комплектуючі як досвідчених тайванських, так і відомих іноземних виробників.

Отже, метизне обладнання провідних тайванських фірм має дійсно вдале співвідношення ціни та якості і є оптимальним варіантом при технічному переозброєнні вітчизняних підприємств. Компанія "Слісарук" поставляє на український ринок тайванське обладнання - оптимальний вибір для українського виробника металовиробів. Сферою нашої діяльності є поставка з Тайваню обладнання для виробництва болтів, гайок, гвинтів, шурупів, саморізів, заклепок, цвяхів, обладнання та інструменту для волочіння дроту, металевих сіток та інших металовиробів.
 
Наш партнер з холодновисадочних автоматів для виробництва заготовки шурупа, гвинта, самонаріза, заклепки є найстарішим і найдосвідченішим виробником подібного устаткування на Тайвані (працює вже більше 40 років). Діапазон розмірів готових виробів по діаметру: 0.8 ... 26мм, за довжиною: 2 ... 330мм. Щорічний обсяг виробництва складає 300-400 верстатів. Експортні поставки здійснюються в Південно-Східну Азію, США, Європу, Бразилію, Китай, Японію. Працюють верстати цієї фірми і на заводах України, Росії, Узбекистану.
 
У секторі різьбонакатних автоматів ми працюємо з найбільшим у світі виробником верстатів на плоских плашках і можемо запропонувати автомати для виробів від 1 до 30мм по діаметру і від 3 до 300мм по довжині. Річний обсяг виробництва 2 тайванських заводів цієї фірми становить понад 1000 машин. Абсолютна більшість тайванських виробників кріплення використовують верстати саме цієї компанії. Основні експортні ринки - Південно-Східна Азія, Європа і США. Верстати цієї фірми є також і на виробництвах України, Польщі, Росії та Узбекистану.
 
Наш партнер з багатопозиційних холодновисадочних автоматів виробляє широкий спектр 3 -, 4 -, 5 - і 6-позиційних машин для виготовлення болта. Модельний ряд представлений автоматами для виробів від M2 до М24, довжина - до 356мм. Верстати цієї фірми, крім Тайваню, експлуатуються також у Китаї, Бразилії, Таїланді, Туреччині, Індії, В'єтнамі, Індонезії, Малайзії, Єгипті, Німеччині, Італії, Росії.
 
З гайкоформувальних автоматів ми можемо запропонувати 5 -, 6 - і 7-позиційні машини для виробів від 2 до 45мм, довжина різу до 150мм. Наш тайванський партнер має 35-річний досвід, і за час роботи поставив близько 2500 одиниць обладнання як на заводи в Тайвані (контролює більшість місцевого ринку), так і в багато інших країнах світу (Індія, Таїланд, Китай, Малайзія, Індонезія, Росія та ін)

У сегменті різьбонарізних гайкових автоматів ми працюємо з відомим тайванським виробником цього типу обладнання, який має 25-річну виробничу історію. Виробляє 1-, 2- та 4-шпиндельні машини для виробів від М2.5 до М46.

З устаткування для виробництва цвяхів ми можемо запропонувати цвяхарні автомати, верстати для гвинтової накатки цвяхів, автомати-коллатори для виробництва цвяхів в бобінах, верстати для виробництва цвяхів в пластиковій обоймі і цвяхів з D-капелюшками в паперовій обоймі. Верстати нашого тайванського партнера працюють в Росії, Україні, країнах Балтії, Сербії, ПАР.

Наш партнер з устаткування для волочіння дроту є лідером у своїй сфері на Тайвані. За свою 40-річну історію ця фірма поставила сотні машин в більш ніж 20 країн світу, в т.ч. в Україну, Росію, Польщу. Ми можемо запропонувати кілька типів волочильних станів: прямоточні, накопичувального типу, інверторні вертикальні, горизонтальні, а також всі види додаткових пристроїв, таких як установки для механічного видалення окалини, розмотувальні і намотувальні пристрої, калібрувальні апарати, гострильні і стикозварювальні апарати та ін .

І ще один виробник, з яким ми працюємо, спеціалізується на випуску автоматичних ліній для виготовлення зварних сіток, сітки-рабиці, габіонних сіток, колючого дроту.
   
Крім обладнання, ми також пропонуємо холодновисадочний, різьбонакатний і різьбонарізний інструмент для виробництва шурупів, гвинтів, саморізів, болтів, гайок, заклепок, цвяхів, цвяхо-, шпилько- і штифтозабивні пневмопістолети.

Кожен з представлених виробників є визнаним лідером у своїй сфері на Тайвані. Устаткування відрізняється надійністю, високою продуктивністю, простотою обслуговування, заміни та переналагодження інструменту. Оптимальне співвідношення ціни та якості гарантує швидку окупність устаткування, що особливо важливо для виробників з країн СНД в умовах серйозної цінової конкуренції з боку азіатських постачальників готових металовиробів.

Прохання писати нам не через форму запиту на цьому сайті, а на прямий E-mail: hong-kong@ukr.net чи телефонувати за номером 0-67-720-47-10

Веб-сайт: www.slisaruk.com