[Вода, у тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху, тебе неможливо описати, тобою лиш насолоджуються, не відаючи, що ти таке.

Антуан де Сент-Экзюпері]

Медицина стає все бездоганнішою,  а люди не стали хворіти менше. Тож, не радує...Якість життя - сумнівна, імунітет все ніжніший і вразливіший.

Скільки разів на рік Ви хворієте?

Скільки разів  Ви дозволяєте собі відпустку, і як часто приймаєте кисневі ванни?

Питання, що доволі часто призводять до годинних роздумів.

Без сумніву, міцне здоров'я починається із маленького ковточка: свіжого повітря чи життєдайної води, радості чи краплі кохання.

Саме ці складові інколи формують наш об'єктив і змушують сприймати життя у тих чи інших барвах. В повсякденному ми забуваємо про безбарвну і непримітну, безсмакову  воду. Хоча стикаємося ми з нею повсюдно - на роботі чи вдома. І навіть, йдучи  в душ, Ви лишаєтесь наодинці саме з водою.

 За даними вчених, у цілому по країні якість питної води вкрай незадовільно: кожна п'ята проба не відповідає стандартам якості за хімічними показниками, і кожна восьма - за бактеріологічними.

У Франції та Англії, наприклад, нормі не відповідає приблизно 0,01% проб. Половина населення Росії п'ють воду, ризикуючи здоров'ям. Науково доведено, що забруднена вода, потрапляючи в організм людини, викликає 70-80% всіх відомих хвороб і на 30% прискорює його старіння.

Із острахом  у нас згадують про хлор, який став звичкою в сфері очищення. Хоча насправді від нього більше шкоди, аніж користі. Кому ще не моторошно від одного запаху хлору, тому до вподоби буде наступний факт.

Похідні хлору мають канцерогенну і мутагенну дію, тобто, здатні впливати на наш генетичний апарат. Американські і фінські учені довели, що внесок похідних хлору в ракові захворювання - 15-25%. Високий вміст у воді хлору  і його з'єднань часто провокує респіраторні захворювання, пневмонію, гастрити. Використовують хлор і як захист від мікробного зараження при проходженні води по багатокілометрових трубопроводах міста, незважаючи на те, що дослідження останніх років довели, що багато вірусні забруднень наспрвді стійкі до хлору. Це - не ворог і навтіь не метод боротьби із забрудненням води.


До того ж, шкідливі сполуки можуть потрапити в організм, і коли приймаєш душ (через пори), і при кип'ятінні - з парами повітря. У наших нормативних документах зазначається  тільки одне з'єднання, що утворюється при очищенні води хлором, - хлороформ, тоді як на Заході  таких сполук виявлено понад 300 штук. Як вам? Їздити за водою на Захід? Не вихід.

А тепер ще один факт, котрий змусить вас задуматись і навіть боятись. Такий собі всього-на-всього марганець, котрий легко може міститися у воді, викликає психічні захворювання. Впевнені у якості питної води? 

Крім того, мова може іти ще й про забруднення промислового походження. Воду може отруювати  фенол, аміак, азот. Саме їх вміст у воді призводить до того, що в регіонах, де є така "добротна вода" помирає в 3 рази більше людей, аніж в будь-якому іншому регіоні. 

Спробуємо про інше сказати. Варто звернути увагу на альтернативні способи очищення води. І якщо супертехнології на атомарному рівні не по кишені ні підприємствам, ні рядом споживачам, то про фільтри можна говорити як про рятівну шлюпку для вашого організму. Саме фільтри та фільтраційне обладнання допомагає підтримувати якість питної води у всьому світі.

На ринок виходять оптимальні способи фільтрації. Фільтри різного рівня потужності та із різними концепціями впливу на склад води справді вражають, якщо правильно використовувати ці фільтри.

Зокрема, часто використовують фільтри для води зворотнього осмосу із категорії мембранних фільтрів.

Як працюють фільтри для води зворотнього осмосу?

Основний фільтруючий елемент, що дозволяє отримувати питну воду високої якості - мембрана з напівпроникного матеріалу, згорнута в рулон.

Вона являє собою подобу сітки, розмір осередків якої порівнюється з розмірами молекул води. Крізь таку сітку здатні проходити тільки молекули води, і невелика кількість розчинених солей, гази (наприклад: кисень), розмір молекул якого ще менший.

У результаті, з води віддаляються всі шкідливі для здоров'я людини компоненти, включаючи органічні речовини, хлор, нітрати, феноли, солі важких металів, бактерії і віруси.


 Відразу захотілось пити свіжу та цілющу водичку, а потім жити вічно? Тоді дбайте про себе і про кожен ковток.

 

Якщо Ви давно цікавилися фільтрами для рідин, тоді саме час звернутися до експертів у цій справі!

 

Здоров'я Вам, панове!