Ви знаєте , що таке "шпанська мушка"? Ніщо інакше, як афродизіак. Нещасна комашка, яка постраждала від витонченої винахідливості всесвітньо відомого "персонажа". Саме  її підсипав в їжу гостям маркіз Де Сад, що прославився своїми сексуалізованими замашками та пристрастю до оргій.


Маркіз влаштовував звані прийоми, бали і інші великосвітські розваги, на яких підсипав запрошеним гостям в їжу широко поширену в ті часи шпанску мушку. В результаті, коли гості як слід наїдалися, Де Саду надавалася можливість споглядати божевільну оргію, що вибухнула, підгодовувавши тим самим свою примхливу музу...

Коли ж правда про те, що відбувається в гостях у великосвітського хулігана, вийшла назовні, маркіз був ізольований від суспільства в середньовічному аналозі психіатричної лікарні, де і написав свої твори, що принесли йому вікову славу.

До речі, саме цей чоловік започаткував поняття садизму.

Сьогодні світ вже давно абстрагувався від такого екзотичного афродизіаку як "шпанська" мушка. Тепер чоловіки - прихильники здоровіших способів покращення власної сили, чоловічої сили. Адже, скільки  б чоловікові не було - 25 чи 55, йому подобається подобатися. Зрештою, це полюбляють і жінки.

У зв'язку з цим афродизіаки настільки популярні сьогодні, особливо східні афродизіаки у вигляді сухофруктів та горіхів (для когось новина?), котрі завжди користувалися попитом та ставали солодощами, улюбленими ласощами, ставали ознакою-символом певної людини, дивували науковців і не припиняли свою дію на людське тіло та мозок.

Тож, на які сухофрукти варто звернути увагу чоловікам?

Отож, зважайте:

- мегазаряджаючий фундук Ядро горіха містить 60.5% горіхової олії, це наймогутніше джерело енергії. Турецькі чоловіки вважають його кращою їжею перед побаченням. Дами по всьому світу теж цінують фундук, як сильний енергетик він сприяє позбавленню від синдрому хронічної втоми,

- фісташки для підвищення тестостерону. Вживання фісташок поліпшить якість сперми. Фісташки здатні забезпечити 4% денну потребу людини в фолаті. Дослідження показали, що чоловіки, які вживають більше фолієвої кислоти, мають якіснішу сперму і рідше страждають від порушень спермоутворення, що в свою чергу призводить до порушень розвитку плоду. Щоденне вживання фісташок може стати джерелом 4 відсотків потреби цинку. Цей мінерал бере участь у розвитку статевих органів і в процесі спермоутворення.   
Згідно проведених досліджень, близько чверті чоловіків страждають від нестачі цинку, що призводить до пізнього статевого дозрівання і імпотенції,

- ядро горіха дивовижно схоже на людський мозок. У  стародавніх вважалося, що горіхи позитивно впливають на розвиток людського мозку й самі мають розум. Цікаво і та обставина, що під горіховими деревами не ростуть інші рослини. Тож, якщо ви дбаєете не лише про ліжко, а й про часопроводежння поза сексуальними утіхами, думаю, горіх в якості стимулятора інтелектуального розвитку вам абсолютно не завадить. Адже мудрі людрі люди - вдоволені люди.

- горіхи кешью змусять вас опиратися (не в ліжку, звісно). Мова іде про загальний імунітет організму. Екстракт горіхів кешью покращує реакцію організму на власний інсулін. Вчені з Університету Монреаля (University of Montreal) вважають, що екстракт горіхів кешью має високу ефективність при лікуванні діабету. На їхню думку, речовини з горіха покращують реакцію організму на власний інсулін. У процесі дослідження експерти вивчили який вплив чинять листя, кора, насіння і плоди дерева кешью на клітини, що реагують на інсулін.

Сподіваємось, всі ваші наступні сніданки і обіди, вечері і нічні перекуси будуть рясніти міцними горішками - будь-то фундук чи фісташки, волоські горіхи чи кешью.


І тоді ваше чоловіче щастя, як кажуть, не забариться.

 

П.С. не забувайте - не в горіхах щастя:-)

 

Сухофрукти з Істамбулу

Фісташки, фундук та горіхи оптом