Подивіться на тих, хто вже відчув на собі чудеса пресотерапії, і Вам більше на захочеться бігти в тренажерний зал і проводити години в косметичних кабінетах.

 

Показання до застосування методики пресотерапії:

● Целюліт;
● Лікування локального жирового відкладення;
● Надлишок ваги;
● Набрякання ніг;
● М'язове перенапруження після роботи або змагань;
● Хронічна венозна недостатність;
● Посттравматичний набряк;
● Післяопераційний набряк;
● Профілактика тромбозу.

 

Пресомассаж або пневмомасаж впливає на лімфатичну систему стиснутим повітрям, що подається через спеціальний костюм, який дозується комп'ютером. Апарат для пресотерапії представляє з себе костюм, який складається зі штанів і куртки. Такий масаж дозволяє позбутися від набряків, значно зменшити об'єми тіла, тому що проводиться активний лімфодренаж, який забезпечує за рахунок послідовної ритмічної стимуляції м'язів рух лімфи.

 

Апарат пресомассажу
Пресотерапія забезпечує виведення з організму застійних рідин, токсинів і продуктів розкладання жирів і сприяє більш рівномірному розподілу рідини в тілі, перетворює фігуру. Пресотерапію застосовують для лікування целюліту, підвищення еластичності шкіри. Також існують спеціальні програми профілактики варикозного розширення вен і реабілітації після ліпосакції. Під час цієї процедури надягають спеціальні чоботи, у яких нагнітається повітря. Так створюється різниця тиску, виганяють зайву рідину з організму.

 

Ідея даної процедури полягає в тому, щоб активізувати рецептори клітини, відповідальні за розщеплення жиру, а заодно очистити і підживити шкіру. Методика пресомассажу використовує метод апаратної фізіотерапії, який представляє собою спосіб механічного впливу на підлеглі тканини, в результаті якого відбувається витіснення з них надлишків позаклітинної рідини - лімфодренаж. Пресотерапія забезпечує свого роду "видавлюючий масаж", що виконується не вручну, а за допомогою спеціальної апаратури, яка дозволяє дозувати вплив, змінюючи щільність і проникність тканин.

 

Усього одна процедура, виконана за допомогою апарату для пресомассажа замінює 20-30 сеансів ручного масажу. Робота апарату імітує м'язові скорочення. Хвилеподібні рухи, що створюються тиском повітря, сприяють поліпшенню лімфо-і кровотоку. А це просто необхідно при явних і прихованих набряках і лімфостазах, і виведенню з організму надлишкової рідини. Що саме по собі призводить до зниження ваги, корекції недоліків фігури, позбавлення від набряків різного походження, від целюліту, проти зморшок, і сприяє підвищенню пружності шкіри.

 

Пресотерапія значно посилює ефект ультразвукової терапії, а також ефект електростимуляції. Лімфатична система не тільки живить і захищає наш організм, але і очищає його. Пресомассаж, виводячи з організму надлишки рідини і шкідливі речовини, відновлює водний баланс, що пояснюється нормалізацією циркуляції лімфи і міжклітинної рідини. Це покращує і венозний кровообіг, активізує обмінні процеси в клітинах шкіри і жирових клітинах.

 

Пресотерапія дозволяє позбутися від набряків різного походження, значно зменшити об'єми тіла, ефективно боротися з целюлітом і ожирінням і усувати в'ялість шкіри, роблячи її пружною і гладкою. У медицині пресотерапія (імпульсна баротерапія) використовується в комплексному лікуванні стійкої м'язової напруги, і профілактиці варикозного розширення вен, бореться з посттравматичними і післяопераційними набряками. Існують спеціальні програми застосування пресомассажу в реабілітації після ліпосакції.

 

Курс лікування апаратом для пресотерапії звичайно включає в себе 10-15 процедур по 30 хвилин. Пресотерапія проводиться кожні 2-3 дні. При необхідності повторний курс проводять через 5-6 місяців.

Всього 25 хвилин пресотерапії - і Ви забуваєте про свій вік, про поганий настрій і самопочуття, і з подивом виявляєте, що спідниця велика Вам, як мінімум на розмір! Після прессомассажу Ваша шкіра просто світиться здоров'ям, вражаючи своєю пружністю.

 

Після сеансу пресотерапії Ви ще довгий час будете відчувати тепло і відчувати себе відпочитою і сповненою сил, так як пресотерапія має виражений релаксуючий ефект. Більш того, прессомассаж забезпечує хорошу циркуляція лімфи стимулює захисні сили організму, підвищуючи його імунітет і стресостійкість!


Протипоказання до застосування апарату для пресотерапії:

Пресотерапія протипоказана при недавно перенесеному тромбозі, тромбофлебіті, гострих запаленнях шкіри, нагноєннях, переломах, вагітності, серцево-судинної недостатності ІІБ-III стадії, набряках серцевого і ниркового походження, ниркової недостатності і набряках при захворюваннях печінки, ураженні дрібних і великих судин при цукровому діабеті, під час менструального циклу.

 

Що найголовніше - результат пресомассажу не зникає швидко і непомітно, як це буває у тих, хто з тих чи інших причин більше не може займатися фітнесом. Зате зникають набряки, непотрібний жир і целюліт. Розроблені спеціальні програми, що забезпечують індивідуальний режим пресотерапії залежно від показань і ваших бажань. Час і доза впливу контролюється автоматично. Існують спеціальні програми профілактики варикозного розширення вен і реабілітації після ліпоксаціі.

 

Пресомассаж дає прекрасні результати, якщо Вас вже відвідала така недуга, як варикозне розширення вен. Проведення прессотерапевтичних процедур в деяких випадках дозволяє уникнути хірургічного втручання. А от при виникненні післяопераційних набряків пресотерапія вважається чи не єдиним дієвим способом надання екстреної допомоги. Пресотерапія достатньо швидко укріплює і омолоджуює тіло і особливо хороша для тих жінок, яким протипоказані ультразвук, електрофорез або ручний масаж.

 

Пресотерапія добре допомагає жінкам, які перебувають у 2-му і 3-му місяцях вагітності, знімає набряклість. При цьому ізолюють зону живота, впливаючи тільки на ноги. Пресомассаж є незамінним помічником при лікуванні целюліту, тому що усуває основні причини його виникнення - гіпоксію і застій міжклітинної рідини в підшкірній жировій клітковині. Особливо ефективний прессомассаж з використанням антицелюлітних кремів і гелів на початкових стадіях розвитку даного захворювання або як профілактична міра.

 

У запущених випадках курс процедур пресотерапії включають в комплексну програму з лікування целюліту поряд з таласотерапією, обгортаннями і з популярною сьогодні мезотерапією. Позитивний ефект стає помітним відразу. Його не потрібно чекати місяцями. Вже після першої процедури із застосуванням апарату для пресотерапії відчуваються приємне тепло у всьому тілі, легкість в ногах, приплив бадьорості, поліпшується настрій, йдуть зайві кілограми.

Після другого-третього сеансу пресомассажа зникають набряки, починає розгладжуватися апельсинова кірка. Пресотерапія вирівнює колір шкіри, прибирає ясно видимі раніше на її поверхні дрібні судини.

Більше інформації на www.estetic-italia.com.ua