Стрімке зростання обсягів ринку лізингу в Україні супроводжується розвитком окремих його секторів, зокрема, збільшенням інтересу до лізингу сільськогосподарського обладнання. В Україні сільське господарство традиційно відіграє важливу роль в економіці. Агропромисловий комплекс (АПК) країни споживає 90-95% сільськогосподарських угідь, 50% водних і 30% трудових ресурсів, в ньому зосереджено 25-30% основних фондів, використовується 10-15% загальнонаціональних інвестицій. Але, незважаючи на те, що на території України знаходиться четверта частина світових запасів чорноземів, а природні умови є сприятливими для аграрного виробництва, показники розвитку її сільського господарства гірші, ніж в інших країнах. Середня урожайність зернових культур у три-чотири рази нижча порівняно з розвинутими країнами. Нижчою у три рази порівняно з країнами Західної Європи та Північної Америки є також продуктивність праці у сільському господарстві України.

Важливим чинником росту продуктивності праці у сільському господарстві та забезпечення сталого розвитку села є рівень технічного оснащення та можливість застосовувати новітні технології у сільськогосподарській галузі в цілому. Новітні технології та оновлення техніки має бути на всіх етапах роботи агропромислового комплексу – від селекційної роботи, до вирощування сільськогосподарської продукції, її збору, переробки, зберігання, транспортування та реалізації.

У структурі основних засобів сільськогосподарських підприємств приблизно третину займають машини та обладнання. На жаль, за оцінками експертів значна частина цих машин та обладнання є фізично та морально застарілою. Лізинг для сільського господарства України має стати ефективним інвестиційним механізмом оновлення основних засобів. На сьогодні приблизно 20% лізингових компаній надають у лізинг сільськогосподарську техніку.

Компанія "Агрорезерв Україна" - провідний оператор, який спеціалізується на поставках сільгосп- та спецтехніки.
Метою підприємства є забезпечення сільськогосподарських підприємств якісною вітчизняною та імпортною технікою. Компанія реалізує техніку таких заводів-виробників:
ПФ Агрореммаш
ДПВО ПМЗ ім. Макарова
ЗАТ Червона зірка
ВАТ Богуславська сільгосптехніка
ВАТ Галещина, Машзавод
ВАТ Завод Фрегат
ВАТ Ковельсільмаш
ВАТ Могилів-Подільський машинобудівний завод ім.С.М.Кірова
ВАТ Хмільниксільмаш
ТОВ Агроімпорт
ТОВ Апостоловагромаш
ТОВ Краснянське СП Агромаш
ТОВ НВП БілоцерківМАЗ
ТД ВАТ ХТЗ
Одеса Велес АГРО
ПП ПФ Агротех
ВАТ Борекс

Компанія Агрорезерв надає можливість придбання сільськогосподарської техніки в лізинг. Продукт «Лізинг сільськогосподарської техніки» розрахований на юридичних осіб та СПД з площею оброблюваної землі не менше 1 500 Га, досвідом роботи не менше двох років.