Подарунок - тонкий натяк на важливість

55% респондентів зберігають отримані сувеніри більше року. Проте сучасний ринок сувенірної продукції постійно пробує нові технології, і те, що здавалося неможливим ще декілька  років тому, сьогодні вже не вважається рідкістю або нестандартною рекламою.

Однак, якщо Ви  - ще досі в категорії тих, хто не "тішить" своїх колег, бізнес-партнерів, потенційних та стабільних клієнтів приємними дрібничками, тоді точно варто перечитати наступних десять фактів. Вони не зможуть лишити вас байдужими!


1. Рекламні сувеніри
- недорогий (в порівнянні з іншими видами реклами), але ефективний маркетинговий інструмент для будь-яких компаній.

2. На відміну від інших видів реклами, сувеніри не викликають роздратування, так як отримувати подарунки люблять усі.

3. Рекламно-сувенірна продукція для клієнтів та потенційних клієнтів - це завжди точний контакт. Ви чітко визначаєте цільову аудиторію і, відсікаючи зайве, витрачаєте гроші тільки на потенційних клієнтів.

4.  Рекламні сувеніри (наприклад,  подарунковий набір ручок чи портмане) працюють 24 години на добу, сім днів на тиждень, 365 днів у році.

5. Час рекламного впливу сувеніра на споживача - абсолютно необмежений. Тепер порівняйте для цікавості із рекламним роликом. (Рекламний ролик триває 1-2 хвилини, ручку з рекламним нанесенням тримають в руках 8 годин на день).

6. Рекламні сувеніри працюють скрізь (в офісі, в поїзді, на пікніку і навіть у ванній кімнаті).

7. Рекламний сувенір - це найбільш оперативний вид реклами. На створення одного рекламоносія потрібна частка секунди (наприклад, друк на ручках). Тираж в 10 000 шт. можна зробити за 24 години.

8. Сувенір - матеріальний вид реклами, що впливає на всі органи чуття. Його можна побачити, почути, помацати, понюхати, забрати з собою.

9. Сувенір - найпозитивніший вид реклами. У процесі дарування Ви завжди даруєте посмішки, кажете добрі слова, здійснюєте рукостискання.

10. Сувенір - це єдиний вид реклами, якими дорожать. Британська компанія Source-e провела дослідження, в ході якого з'ясувалося, що 83% зберігають отримані сувеніри у себе, 14% дарують їх колегам, 3% віддають сувеніри родичам.

Англійський гумор

Більшість корпорацій звикли дарувати своєму персоналу молескіни чи набори ручок. Креативно до процесу вибору та підготовки підійшла одна із британських компаній. Генеральний директор корпорації зазначає: "Одного разу ми дарували партнерам музичний диск, до якого була вкладена листівка, а на ній на вибір два написи (можна було поставити галочку) - f ** k off або with compliments.

Партнери дуже веселилися - це повністю англійський гумор!  

Інша англійська компанія вирішила подратувати своїх партнерів просто потужним рекламним сувеніром. І що Ви думаєте? Компанія  подарувала партнерам настільний футбол з наклейками - іменами всіх їх співробітників.

Каталог рекламно-сувенірної продукції