Компанія "Інсолар" за 2 десятиліття своєї діяльності на ринку холодильного обладнання встигла не лише опанувати світові тренди та адаптувати їх на українському ринку. Крім того, "Інсолар" генерує напрочуд ефективні рішення для комплектації підприємств холодильним обладнанням.

Значну роль в довгостроковому викорситанні промисловго обладнання відіграє своєчасна діагностика, яку і допомагає здійснити система моніторингу холодильного обладнання, про яку читайте далі.

Холодильне обладнання: бій на упередження

Системи моніторингу холодильного устаткування призначені для контролю параметрів холодильних систем з метою своєчасного визначення виходу даних параметрів за допустимі межі та попередження поломки обладнання або псування охолоджуваної продукції. Об'єктами контролю можуть бути різні сукупності холодильних камер, морозильних установок, холодильних вітрин та інших споживачів холоду.


Системи моніторингу холодильного обладнання дозволяють:

   1. Постійно спостерігати за допомогою персонального комп'ютера (ПК) за станом  холодильного обладнання;
   2. Показувати на моніторі ПК температурні параметри всіх контрольованих об'єктів;
   3. Змінювати значення параметрів для кожного пристрою в режимі «он-лайн»;
   4. Здійснювати хронологічний запис параметрів стану кожного об'єкта і контрольованого елементу холодильної системи на жорсткому диску ПК;
   5. За допомогою модему повідомляти про всі порушення роботи обладнання на мобільний телефон, електронну адресу або факс.

Склад типового комплекту системи моніторингу холодильного обладнання

    * Концентратор сигналів       КС4-32
    * Пристрої керування холодильними станціями       DCC-XP
    * Електронні контролери       EC6-180
    * Модуль зв'язку концентратора з приладами типу       EC6-180
    * GSM модем     
    * Шина передачі даних     
    * Програмне забезпечення (російська мова)
      

Система моніторингу промислового обладнання: "концентроване" серце і надійний результат

Основним функціональним елементом системи моніторингу, що визначає її можливості і характеристики, є концентратор сигналів. Концентратор сигналів КС4-32 призначений для збору і обробки цифрової інформації, що надходить від пристроїв керування типу ЕС6-180, DCC-XP і передачі її на персональний комп'ютер.

Концентратор функціонує як автономний пристрій, так і в складі мережі, що включає в себе декілька подібних приладів, що обслуговуються одним персональним комп'ютером.

Концентратор сигналів (КС), відповідно до його програмного  забезпеченням (ПЗ), в режимі ініціалізації визначає кількість, типи і працездатність підключених до нього зовнішніх пристроїв управління (ВУ), проводить їх опитування з метою запису в енергонезалежну пам'ять (архів) параметрів робочих установок ВУ.

У комплект постачання входить програмне забезпечення для центрального комп'ютера, що дозволяє проводити моніторинг всієї системи.
Система циклічно діагностує комплектуючі з метою:

    * перевірки ідентичності поточних значень установок з параметрами, що зберігаються в пам'яті приладу;
    * у разі несанкціонованої  зміни значень установок здійснює автоматичне перепрограмування або формує повідомлення для подальшого обслуговування персоналом;
    * визначає поточні значення параметрів регулювання (температури, тиску тощо), режим роботи, а також час роботи в поточному режимі;
    * ініціалізує аварійний стан з індикацією номера відмови приладу, типу аварії, а також часу її виникнення;
    * зберігає всі параметри в архіві.

У режимі роботи з персональним (центральним) комп'ютером (ПК) система моніторингу  виконує всі перераховані вище операції, і за запитом ПК видає інформацію про фактичний стан ВУ і приймає від нього команди на їх обслуговування.

Холодильне обладнання від підприємства "Інсолар"

Дізнатися більше про промислове обладнання у Харкові

Уточнити інформацію про систему моніторингу холодильного обладнання