На початку квітня компанія «Вентиляційні системи» запросила  видання «ОВВК» відвідати завод, що розташований за 30 км від Києва.

Знайомство з заводом розпочалося з відвідування Конструкторського (КБ) та лабораторії з випробування вентиляторів. Саме тут народжуються передові інженерні рішення, технічні інновації, які потім втілюються у новому обладнанні. Саме під час нашого візиту інженери-виробники та робочі сумісно працювали над розробкою креслень схем та проводили випробування нового обладнання.

Далі ми направилися в цех металовиробів, де буквально палало жаром. Нашим очам відкрилася величезна кількість обладнання, що безперервно працює, ріже, згинає, пресує та штампує метал. Цех забезпечений усім необхідним обладнанням для виробництва металевих деталей будь-якої складності. Виробничий процес повністю автоматизовано — робітники лише повинні натискати на потрібні кнопки через певні проміжки часу.

Відвідування сучасного центру логістики дуже вразило нас – приміщення було до стелі заповнене стелажами з продукцією, готовою до відвантаження. Переміщення продукції до складу та на склад, а також всередині складу повністю автоматизовано. Кожного дня тут загружаються десятки фур, які доставляють обладнання в межах України і за кордон.

Після цього ми відвідали цехові термопластавтомати, де виготовлюються пластикові деталі для побутової вентиляції. Це парк сучасного обладнання, що складається з більш ніж 100 термопластавтоматів, обладнання для змішування грануляту, його сушіння та автоматичної подачі в термопластавтомати. Цілодобове функціонування машин підтримується робочим персоналом. У виробництві використовується біля 10 видів полимерів від ведучих світових виробників. Обладнання оснащено роботизованими комплексами для знімання деталей, загрузки сировини і т.д. Використання станків з ЧПУ дозволяє швидко переналаштовувати обладнання для оперативного виконання замовлень.

Демонстрацією готових виробів стало відвідування Show Room, де можна ознайомитися з основними видами продукції. На сьогоднішній день компанія випускає більше ніж 65 тис. видів вентиляційних виробів. З першого дня роботи на підприємстві діє спеціальна система перевірки якості готової продукції, що базується на Системі менеджменту якості по стандарту ISO 9001:2008.

Підприємство має усі українські та більшість європейських сертифікатів відповідності, що зробило продукцію відомою більше ніж в 90 країнах.

Дуже приємно було бачити, що компанія «Вентиляційні системи» турбується про свій персонал. На заводі є власна столова, де смачно готують, а також свій гуртожиток для іногородніх співробітників. До того ж, присутні автономне водопостачання, опалення та каналізація. Все це робить підприємство незалежним від міста.

Ми були дуже вражені та горді, тому що у нас в Україні є виробництво такого масштабу, яке нічим не поступається іноземному.