Транзитна реклама - це реклама на транспорті та всередині його. Мобільна та багатофункціональна, вона дозволить проінформувати вашу аудиторію про певні зміни у вашій діяльності - будь то торгівля чи заклад відпочинку.

Реклама на транспорті - це реклама, що відноситься до всіх видів міського наземного транспорту: тролейбуси, автобуси, трамваї, маршрутне таксі, корпоративний транспорт, далекобійна реклама.
 
Зупинки (зупинкові павільйони) - місця, в яких час очікування транспорту дозволяє не лише помітити рекламне повідомлення, а й розглянути його.

Історія сучасної реклами починається з кінця 80-х років минулого століття. Перша рекламна хвиля охопила пресу, зовнішні засоби, телебачення та радіо. Ці носії здавалися більш доступними для передачі рекламних повідомлень.

Реклама на транспорті та всередині його, реклама на моніторах та поручнях з'явилася дещо пізніше. Після кризи фінансові труднощі змусили рекламодавців спрямувати зусилля в першу чергу на перегляд співвідношення витрати\ефективність по кожному з каналів поширення рекламних повідомлень. Аналіз отриманих даних показав, що реклама на транспорті знаходиться серед лідерів за багатьма показниками.

Основні переваги реклами на транспорті:


* Повне охоплення цільової аудиторії;
* Наочність;
* Високий рівень уваги споживачів;
* Висока частота контактів;
* Незвичайна дешевизна - не вимагає отримання дозвільних документів.

Транспортну рекламу прийнято порівнювати з магістральними щитами.
Машини наземного транспорту, будь то трамвай, тролейбус або автобус, можна представити як довгий горизонтальний щит, що переміщається по багатокілометрових маршрутах, що охоплює і центр, і торгові вулиці, і спальні райони. Потрапляючи в поле зору пішоходів, пасажирів, водіїв, тобто потенційних адресатів, транспортна реклама діє в постійно мінливій обстановці, повторюючись, але не набридаючи. Транспортная реклама забезпечує чіткість, визначеність і лаконічність рекламного повідомлення.
 
Сьогодні реклама на транспорті є привабливою ще й тому, що вона обходиться значно дешевше, ніж реклама на багатьох інших рекламоносіях. При цьому її ефективність нітрохи не менша.

Подібна реклама охоплює масову аудиторію і в той же час дуже гнучка. Вона може бути легко скоректована під вимоги тієї чи іншої територіальної групи.  

Складність і заплутаність маршрутів народжує відчуття всюдисущості реклами, завдяки чому вона оптимально підходить для ознайомлення споживачів із новою торговою маркою або для формування іміджу компанії. В силу своєї специфіки реклама на транспорті має велику тривалість впливу на споживача.

Використовуючи інший формат реклами разом з транзитною рекламою,
Ви маєте можливість привернути додаткову увагу Ваших споживачів та продовжити Вашу рекламну кампанію при низьких витратах.

Вартість розміщення реклами на транспорті складається з витрат на виготовлення зображення та на розміщення реклами. Вартість розміщення визначається, виходячи з розміру рекламоносія, типу транспортного засобу (одиночного або зчленованого) і маршруту.

Таким чином, реклама на транспорті
- один із небагатьох видів реклами, що має властивості масової комунікації, один з найбільш дієвих рекламних засобів за показником витрати/ефективність. Вона доступна рекламодавцям з різними завданнями і бюджетами - від брендів зі світовим ім'ям до локальних рекламодавців, і це продукт з дуже високим ступенем впливу на аудиторію.

Реклама на транспорті у Луцьку