Певна частка солі, що щорічно видобувається, припадає на так звану кормову брикетовану сіль. Основними оптовими покупцями такої солі є фермерські господарства, оскільки вона використовується як одна з кормових добавок.

Доведено, що кормова сіль стимулює травлення і засвоєння організмом тварин поживних речовин, таких як натрій, магній, кальцій, селен, марганець, залізо, мідь, йод, цинк, кобальт, комплекс амінокислот та ін. Цінується фермерами вона ще й тому, що при її використанні передозування неможливе. Крім того, така сіль відмінно зберігається за умови відсутності зайвої вологи. Вона екологічно чиста і не має ніяких домішок.

Зазвичай оптові продавці пропонують сіль для тварин у двох видах: розсипну і пресовану у блоки. Перший варіант більш дешевий, але досвідчені фермери намагаються його уникати. Таку сіль дуже складно дозувати. Крім того, тварини, найімовірніше, розтопчуть насипану сіль, не отримавши потрібну кількість.

Більшою популярністю користується сіль кормова брикетована (в народі "лизунець"). Крім зручності у використанні (сіль просто кладуть у спеціальну ємність або підвішують на рівні морди) такий продукт має цілий ряд інших переваг:

❖ тварини самі регулюють кількість вживаної солі;

❖ висока щільність брикету дозволяє йому витримувати високу вологість і перепади температур;

❖ також завдяки своїй щільності брикетована сіль дуже довго зберігається.

Ви не знаєте, де купити сіль кормову брикетовануоптом у Львові?

Ми не будемо оригінальні, якщо запропонуємо Вам купити сіль для тварин оптом в нашій компанії. А чому б ні? Ми єдиний дилер ДП "Артемсіль" у Львові та Львівській області. Ми багато років працюємо на ринку і знаємо всі його нюанси і "підводні камені". Наші ціни розумні, а обсяги поставок відповідають Вашим очікуванням, якими б вони не були.

Ми ще не переконали вас співпрацювати з нашою фірмою? Тоді розкладемо все по поличках. Переваги компанії "Алея":

✔ безпосереднє співробітництво з перевіреним українським підприємством "Артемсіль";

✔ екологічно чиста продукція, без домішок і непотрібних добавок. Вся наша сіль відповідає ДСТУ прийнятим в Україні;

✔ індивідуальний підхід до замовників і високий рівень сервісу;

✔ доступні оптові ціни найкращі у Львові та Львівській області;

✔ власна служба доставки товарів.

Вас зацікавила можливість співпраці? Тоді дзвоніть нам за телефонами, вказаними в розділі Контакти. Компанія "Алея" займається продажем солі оптом і дрібним оптом у Львові та Львівській області.