Знаєте, є така приказка «Хворобу легше попередити ніж лікувати». Теж саме стосується і дизельних двигунів, навіть, якщо це про легендарну марку Deutz. Своєчасна діагностика двигуна Deutz допоможе вам вберегтися від серйозних несправностей і істотно заощадити гроші.

Є кілька передумов як дрібних, так і серйозних несправностей. Перша: складнощі при запуску двигуна. Причини неполадок можуть критися в низькій компресії, попаданні повітря в паливну систему, а також можливі дефекти системи передпускового підігріву.

Наступний момент, двигун сильно димить - це означає, що ремонт практично неминучий. Причини: несправність форсунок, непрохідність повітряного фільтра, ранній і пізній кут уприскування.

І остання тривожна ознака - це нестійка робота і явне зменшення потужності. Можливі причини: несправність ТНВД, насосу підкачки ТНВД.

Якщо у вас з'явилась хоч одна з цих ознак, рекомендуємо звернутися в якісний автосервіс. Крім того, діагностика потрібна не лише в разі виникнення проблем, але і при покупці б/в мотора. Одним з визнаних підприємств в області перевірки та ремонту двигунів є компанія «ХТЗ-Дойц». Ми проводимо професійну діагностику двигунів Deutz в Києві. Приймаємо замовлення зі всієї України.

Сучасна діагностика дозволяє проводити огляд, не розбираючи двигуна. Надчутливі датчики можуть зчитувати параметри двигуна і виявляти несправні елементи і навіть передбачати збої деяких елементів.

Комплект послуг від компанії «ХТЗ-Дойц» включають роботи з:

✔ перевірки якості функціонування датчиків;

✔ перевірки роботи виконавчих механізмів і допоміжних систем;

✔ перевірки стану паливної апаратури (форсунки, ТНВД, та інше);

✔ перевірки компресії в циліндрах двигуна;

✔ перевірки головок блоку циліндрів на герметичність;

✔ перевірки стану поршневої групи і напрямних клапанів;

✔ перевірки стартера, генератора та іншої електроапаратури двигуна.

Процес всебічної перевірки займе не більш 2-3 години в залежності від модифікації двигуна.

Сучасне діагностування дозволяє значно спростити процедуру щорічного технічного огляду. Воно проводиться швидко, якісно і на високому професійному рівні. Досвідчений персонал і точна апаратура допомагають визначити, які ремонтні роботи, необхідні для правильного функціонування взаємозалежних систем. Якщо кожна одиниця техніки на рахунку, технічний огляд двигуна в нашій компанії - саме те, що Вам потрібно!

Якщо все-таки несправність виявлена компанія «ХТЗ-Дойц» пропонує послуги з комплексного ремонту двигунів марки Deutz. Гарантуємо високу швидкість роботи і прийнятні навіть для столиці ціни. Телефонуйте, наші телефони: +38 (044) 353-97-71, +38 (050) 721-50-46, +38 (067) 886-27-31, +38 (044) 353 97 71.