Дитячий санаторій: як зробити правильний вибір?

Поправити здоров'я або ж просто відпочити у лікувальному санаторії для підтримання імунітету бажає кожна пересічна людина. І в першу чергу це потрібно для дітей. Адже з сьогоднішньою екологією та кліматом вони стали досить вразливі. Тому мами та тати готові віддати будь-які гроші, аби дитина підлікувалась та оздоровилась.

На противагу радянським часам, лікування дітей у санаторії сьогодні стало більш доступним. В Україні є велика кількість дитячих лікувальних санаторіїв. Всі вони мають свій напрямок у сфері лікування. Проте які з них дійсно допоможуть покращити здоров'я вашої дитини?

Одним з найпопулярніших та кращих санаторіїв для дітей є санаторій імені Митрополита Шептицького "Ясень". Здравниця працює ще з 1958 року. За цей період чимало малечі побувало у стінах цього санаторно-лікувального комплексу. Є й такі, що самі побували тут, виросли та стали возити сюди ж своїх дітей та внуків.

Санаторій "Ясень" імені Митрополита Андрія Шептицького надає комплекс лікувально-оздоровчих послуг, які допомагають відновленню порушених функцій в організмі дитини й закріпленню досягнутих результатів у лікуванні.

Здравниця працює у таких напрямках, як кардіревматологія, гастроентерологія, загальна терапія. "Ясень" приймає дітей віком від 4 до 18 років. Тут вони не тільки лікуються, але й оздоровлюються та відпочивають.

Лікування у санаторії для дітей "Ясень"...

В здравниці працюють кваліфіковані, досвідчені кардіоревматологи, гастроентерологи, стоматологи, педіатри-терапевти, які мають великий практичний досвід у даній сфері. Всі вони докладають максимум зусиль для того, аби дітвора забула назавжди про проблеми зі здоров'ям, які турбують їх у ще досить юному віці. Санаторій працює керуючись таким життєвим кредо: у санаторно-лікувальному комплексі "Ясень" в колективі немає байдужих людей. Тут працюють тільки чуйні та самовіддані люди, такі, яких потребують діти.

Санаторій здійснює комплекс оздоровчих та спеціальних лікувальних заходів, які спрямовані на зменшення захворюваності та попередження розвитку хронічних форм у дітей, що знаходяться на диспансерному обліку в медичних установах. Також "Ясень" пропонує санаторно-курортне лікування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Щомісяця тут буває 150-200 дітей. Процес лікування не обмежується лише процедурами. Тут пропонують також відвідати найрізноманітніші гуртки, кожна дитина обирає той, який їй найбільше до вподоби. Також тут можна відвідати музей під відкритим небом. В здравниці для дітей проводяться різноманітні конкурси, змагання та туристичні гуртки. Тут зосереджено все, що потрібно для цікавого та оздоровчого життя дітей.

Як замовити путівки в санаторій "Ясень"?

Якщо ви хочете відправити свою дитину до санаторно-оздоровчого комплексу "Ясень", звертайтесь просто зараз за телефонами, вказаними у контактній інформації. Працівники санаторію допоможуть підібрати кімнату для вашої дітвори. Якщо дитина маленька, то можливе поселення з батьками.

Ви можете самостійно обрати курс оздоровлення або ж лікуватись за направленнями лікаря.
Дайте можливість дитині оздоровитись та набратись чималої енергії та сили!