Навіть найкращу музику може зіпсувати неякісне або неправильно підібране обладнання. Вона просто загубиться серед шипіння, тріщання і гучних звукових перепадів. Як цього уникнути? Довірити вибір музичних інструментів та музичного обладнання професіоналам компанії «Музика плюс».

Хочете, щоб у вашого нічного клубу не було відбою від відвідувачів? Тоді компанія «Музика плюс» точно для вас! Продаж музичних інструментів в Чернігові - це наш "коник". Ми пропонуємо краще обладнання: акустичні системи, аудіоінтерфейси, мікшерні пульти, підсилювачі.

Ми даруємо ідеальний звук разом з ревербератором YAMAHA, музичним обладнанням марки Cort, підсилювачами барабанів Behringer та інше.

Ви не дуже розбираєтеся в музичних інструментах та іншому обладнанні? Не знаєте з чого почати укомплектовувати свій клуб?

Завдання наших фахівців - допомогти вам у правильному виборі обладнання з урахуванням ваших побажань і специфіки приміщення, де будуть розміщені інструменти. Ми готові уважно вас вислухати, обговорити ваші технічні проблеми і запропонувати різні способи їх вирішення. У нас на рахунку організація понад 80 виступів зірок естради, забезпечення сценічним обладнанням понад 300 концертів. Будьте впевнені, ми знаємо як укомплектувати ваш клуб найкращим чином. «Музика плюс» - ваш надійний путівник у світі сучасних музичних технологій.

Ви маєте обмежений бюджет? Не біда! Не варто намагатися впоратися з цим самостійно. Надайте нашому працівнику свої підрахунки, і він підбере оптимальний комплект обладнання з урахуванням всіх особливостей вашого закладу.

Мікшерні пульти, мікрофони, перехідники та підсилювачі, процесори ефектів та компресори - це мінімум, що потрібно вам для звукового обладнання клубу. Якщо у ваші плани входить організація живих концертів або виступів, знадобляться також сабвуфери та інші незамінні елементи.

Не варто економити на придбанні музичних інструментів, адже саме музика приваблює в клуб відвідувачів. Вони оцінюють загальну атмосферу, привітність персоналу, безпеку і, звичайно ж, якість звучання музики.

Звертайтеся в «Музика плюс» - ми знаємо все про продаж музичних інструментів в Чернігові. Крім того, «Музика плюс» - одна з багатьох компаній, хто пропонує послуги з монтажу обладнання для клієнта. Ви не тільки зможете купити якісні інструменти, але і бути впевнені в їх професійному встановленні. Зв'язатися з нами можна за телефонами: +38 (099) 380-36-39, +38 (0462) 67-15-04.