Пошив палаток на швейному виробництві -  затребувана та матеріально виправдана послуга легкої промисловості. Щоб отримати прибуток від пошиву палаток,  достатньо комплексно оцінити ситуацію на ринку продажу кемпінгових та туристичних палаток, а потім до найпопулярнішого варіанту пошиву додати ще одну-дві бонусних переваги, які будуть відрізняти ваші туристичні палатки і дозволять легко розповідати родичам та колегам "по божевільних подорожах" саме про ваші туристичні палатки. Адже їх - не переплутати, та й не помітити - буде складно.

Пошив палаток: одноразові клієнти чи стабільні прихильники?

Пошив палаток - це не старт від червоної лінії "вартість". Обираючи таку стезю, попереджаємо: далеко так не заїдеш. Зекономивши на текстилі (зазвичай - це камуфляжні тканини, тканина оксфорд, тканини для спецодягу, тканина нато, водонепроникна тканина, саржа), Ви звичайно зможете отримати перших покупців. Вірніше одноразових.

Промовнувши до білизни десь далеко поза межами цивілізації, "зламавши" хребет від важкості туристичної палатки, ваш клієнт точно більше не повернеться, ще й "безкоштовну" рекламу вам забезпечить в радіусі вашого міста.

А це місто для послуги пошиву палаток - найближчий ринок збуту.

Думаю, не важко отримати висновок: закривати собі перед носом двері на шляху до прибутку - далеко не найрозумніший вчинок у житті підприємства, чия діяльність пов'язана із пошивом туристичних та кемпінгових палаток, туристичного одягу.

Пошив палаток: які туристичні палатки хочуть і купують?

Насамперед  підприємствам потрібно знати не лише власні фінансові можливості, а й орієнтуватися в уподобаннях потенційних покупців. Так набагато простіше шити ті палатки, які  в лічені секунди купуватимуть прямо у вас на очах, а закупівельники ставали в чергу саме за вашими палатками.

Весна - пора пригод. Навіть затяті офісні працівники, які звикли відпочивати десь не далі рідного міста, із запалом в очах зазирають в спортивні та туристичні магазини і шукають кемпінгові палатки, рюкзаки, тенти, спеціальний одяг для рибацтва чи мисливства. Всіх тягне на природу: посмажити шашлики, погаласувати в лісі чи на березі річки, розвести багаття власними руками. Перевірено - потяг до природи активізується із першим теплим промінням сонця.

Саме цей момент потрібно "зловити" тим, хто займається швейним виробництвом і причетний до виготовлення палаток.  Якість палатки визначається тканиною, яка використовується для пошиття. Камуфляжна тканина найчастіше використовується для пошиття.Однак  і вона буває різною.

Як вибрати камуфляжну тканину для виробництва палаток?

Відповідаючи на питання, варто виходити із того, що цікавить покупця понад усе.

 Пошив палаток на швейному виробництві - це покрій, зносостійкість та ціна. І якщо покрій - це суто діло мистецтва, то вибір тканини для палаток - це тверезий прорахунок та вміння на мить відчути себе покупцем.

Якщо Ви особисто захочете придбати туристичн палатку і здійснити весняний подвиг сходження на гору, заякоритись на березі річки чи просто заховатись далеко у лісі, подалі від принтерів, мобільного телефона, монітора і телевізора? Що особисто Ви будете шукати?

Пошив туристичних та кемпінгових палаток:  камуфляжна тканина - безвідмовний варіант

Про серце швейного виробництва палаток - камуфляжну тканину та властивості, які формують якість палатки в очах туриста-відпочивальника, читайте далі.

Насамперед камуфляжна тканина - це якість, котра не дозволяє сумніватися вашому потенційному покупцеві. Камуфляжна тканина для пошиву палаток поєднує в собі без перебільшення рецептуру успіху для швейного підприємства.

1. Все починається уже з моменту  візуального сприйняття камуфляжної тканини. Спокійна кольорова гама, асоціація комуфляжної тканини із стилем "мілітарі" викликає довіру. Камуфляжна тканина для пошиву палаток, а значить і туристична, кемпінгова палатка сприймається як щось надійне, міцне, добротне. Отож, один бал на рахунку гарантії прибутку - уже у Вас в кишені, адже покупець схильний обирати саме камуфляжну палатку.

2. Камуфляжна тканина - універсальна. ЇЇ обирають рівною мірою  жінки та чоловіки із задоволенням. Камуфляжна тканина дозволяє охопити усіх можливих покупців. Адже якщо обрати інше забарвлення, то жінки скажуть : "Хм, це дуже грубо", а чоловіки в свою чергу: "Ну дуже яскраве, якось дуже по-жіночному". Увесь секрет - в універсальності і можливості стати оптимальним варіантом для кожної жінки та кожного чоловіка.

3. Камуфляжна тканина і пошив палаток на швейному підприємстві - це  унісон та гармонійність уже у процесі першої закрійки туристичних палаток. Камуфляжна тканина гарно піддається крійці, не стягується та не деформується. Це дозволяє фахівцям тримати усе під контролем та не нервувати з приводу затяжок, витягнутих ниток, стягнутих рельєфів чи надмірної витрати метражу.

4. Тепер про те, що захоче отримати турист-відпочивальник, назвавши це просто - туристична палатка. Турист захоче комфорт і затишок. Камуфляжна тканина задовільняє таку вимогу у повній мірі. Вона забезпечує водовідштовхування таким чином, що усі краплі  просто лишаються ззовні, позбавляючи власників палатки від дискомфорту вологості.

Крім того, завдяки водонепроникності камуфляжна тканина гарно зберігає форму та створює своєрідний бар'єр для запаху.

5.Наступне "хочу" вашого потенційного покупця - це вічність туристичної палатки. І в цьому випадку нічого кращого, ніж камуфляжна тканина для пошиву - просто не знайдеш. В чому фокус? В тому, що камуфляжна тканина характеризується поліуретановим просоченням (характеристика тканини - ПУ). Саме на таку властивість треба звертати увагу при виборі тканини для пошиву туристичних палаток. Просочення поліуретаном гарантує зносостійкість палатки. Адже ніхто не хочу замість палатки в наступному році отримати купу ганчір'я, яке годиться хіба для походу до найближчого смітника. Палатка із камуфляжної тканини буде стійкою, міцною та надійною і прослужить вашому клієнту не один рік.

6. Камуфляжна тканина  - гармонійно щільна. Вона не довзолить відпочивальнику змерзнути, коли небо затягнеться, і не затримуватиме тепла всередині палатки, коли сонце увімкне режим "спетокно".

7. І останній, мабуть, один із найпереконливіших стимулів обрати саме камуфляжну тканину для пошиву туристичних та кемпінгових палаток - це ціна.  Свого часу, компанія "Спецтекстиль"( займається продажем тканин: оксфорд, саржа, тканина для спецодягу, грета, ортон) відмітила, що камуфляжна тканина - на вершині популярності, переживає момент слави і не по-дитячому зваблює все нові і нові швейні підприємства. В основному використовують камуфляжну тканину Оксфорд і Саржу . Оксфорд - це 100% полиестер. Ці тканини з водовідштовхувальним просоченням.

Ширина тканини - 150 см, а щільність -  від 240 до 600 D (ден).

Спеціалісти компанії зазначають: тенденція до купівлі камуфляжної тканини була підтримана.

"Спецтекстиль" - офіційний представник фабрики-виробника камуфляжних тканин, тому ми вирішили підримати вибір закупівельників цінами. Наша пропозиція  камуфляжних тканин  для швейних підприємств - бажання підтримати виробника та налагодити дружні контакти, адже ми зацікавлені у довгостроковому співробітництві.

Зрештою, якість туристичного спорядження, палаток, рюкзаків - це те, чого так чекає пересічний покупець.

Переглянути асортимент тканин для спецодягу для швейних підприємств від компанії "Спецтекстиль"

Купити тканину прямо зараз: базарні ціни!

Катерина Талашук