Про корисні властивості чорниці написано багато. Це справжнє джерело вітамінів і корисних речовин. Ягоди містять безліч елементів, незамінних для повноцінної життєдіяльності організму людини. Якщо у вас є своя присадибна ділянка, ви просто зобов'язані посадити на ній цей чагарник. А для цього вам знадобляться якісні високоврожайні саджанці чорниці. Купити їх ви можете в інтернет-магазині "СонцеСад".

Чим корисна чорниця?

Цариця ягід містить безліч мікро- і макроелементів: калій, залізо, фосфор, сірка, марганець, мідь, цинк і хром, вітамін А, С, РР і вітаміни групи В. До речі, залізо, яке в ній міститься, повністю засвоюється організмом. На Русі колись вважали, що чорниця має омолоджуючий ефект, її навіть називали "молодильною ягодою".

Були відзначені цілющі властивості чорниці при таких захворюваннях, як подагра, ревматизм, порушення обміну речовин. Ну і всім відомий позитивний вплив ягоди на зір, особливо коли очі страждають від підвищеного навантаження.

До речі, не тільки в ягодах, але і в листках чорниці є багато корисних речовин. Саме листя рослини застосовують для лікування деяких форм діабету, а також захворювань нирок.

Який сорт чорниці вибрати?

Якщо корисні властивості ягоди не викликають ніяких сумнівів, то питання "Який сорт чорниці вибрати?" і "Де купити якісні саджанці?" багатьох приводять у розгубленість. В інтернет-магазині "СонцеСад" представлені тільки найсучасніші і високоврожайні сорти: Нордленд, Денис Блю, Блю Кроп, Спартан, Шантиклер та інші. Детальніше ознайомитися з ними ви можете в каталозі продукції.

Поради щодо ефективного вирощування

Як правило, саджанці чорниці висаджують навесні, оскільки рослини, посаджені восени, можуть підмерзати в холодну пору року. Обов'язково варто подбати про підготовку грунту. Він повинен бути кислим, тобто не нижче pH 4,0 - 5,0, але й не вище 5,5. Інакше рослина може загинути через хлороз. Це не єдина вимога до грунту. Інші - це водо - і повітропроникність. Не можна допускати застою вологи, адже це також може привести до загибелі рослини. Місце для висаджування краще вибирати сонячне або півтінь, а також захищене від вітру.

Якісні саджанці, куплені в нашому інтернет-магазині, а також дотримання всіх умов вирощування чорниці дозволять вам отримати великий урожай. Дізнатися особливості догляду за ягодою ви можете у фахівців нашої компанії. А на нашому сайті ви завжди можете дізнатися про вигідні пропозиції, акції та знижки.