Розведення і продаж форелі - справа не зовсім важка, але в міру відповідальна. Знаємо про це не з чуток, самі займаємося розведенням та реалізацією «королівської риби» вже протягом багатьох років. За цей час встигли збагнути всі секрети своєї роботи, досягти найвищої якості виробництва. А зараз хочемо з вами поділитися деякими корисними знаннями, що стосуються цього захопливого процесу.

Приступаючи до рибної справи, визначтеся з видом живності. Виберіть один, але най-най, у нашому випадку форель. Ні, ви, звичайно ж, можете братися за все і відразу, але з цього навряд чи що вийде. Повірте, одного обумовленого напрямку цілком достатньо, щоб досягнути бажаних висот. Адже форелеведення (розведення форелі) - одна з високоінтенсивних галузей рибництва. Форелеведення дозволяє отримувати багато якісної риби. Її продуктивність при розведенні в ставках (про цей спосіб ми і будемо далі говорити) залежить від кількості води.

У ставках можна розводити 2 види форелі - райдужну і струмкову (пеструшку). Радимо звернути особливу увагу на райдужну форель, яку вирощуємо і ми. Вона представляє великий промисловий інтерес у фермерському рибництві. Може виступати додатковою рибою при розведенні карпа, якщо в ставку більш холодна вода.

При вирощуванні форелі в ставках треба їй допомогти з відкладанням ікри, створити необхідні умови. Для створення штучних умов запліднення можна посадити до 1000 однорічників (на 1 га), вагою 15-20 г. Вдаючись до штучного годування, з часом збільшити густоту посадки.

Їжа для «королівської рибки» виглядає так:

- жуки, волохокрильці, бабки, личинки комарів та дрібні жаби;

- після року життя - + дрібна сміттєва риба (верхівка, уклея, язь, гольян).

Крім доречного годування вона також потребує проточної води на всіх стадіях розвитку - від ікринки до півкілограмової особини. Це потрібно для того, щоб заповнити витрати кисню у воді і винести з неї продукти обміну своїх мешканців (залишки корму, вуглекислоти, екскременти).

Якщо дотримуватися правильних умов догляду за фореллю і розумно її годувати, може відкладати ікру навесні і влітку. Статева зрілість у неї настає в 2-3-річному віці. Нерест райдужного виду в південних областях відбувається з грудня по березень, в інших - з березня по травень. Сприятлива для нересту температура -  7-8°С.

Так коротко ми пройшлися по головних умовах успішного розвитку бізнесу з розведення і продажу форелі. Але не згадали ще про один важливий момент. Щоб приступити до справи, треба купити мальків у надійного виробника. Ми не хочемо хвалитися, але не запропонувати себе як реалізатора малька форелі не можемо. Для співпраці з нами є безліч причин, ось хоча б деякі: доступні ціни, можливість доставки по всій Україні, бездоганна якість всієї продукції.

Дотримуючись цих нехитрих правил догляду за своїми рибками, ви вже дуже скоро побачите результат. Ви не тільки морально задовольните свої амбіції. Матеріальна сторона також буде успішною. Ви навіть можете не очікувати настільки позитивного результату.

З питань, що стосуються теми (розведення і продаж форелі, придбання малька), звертайтеся за контактними номерами, розміщеними на сайті: http://forel.ub.ua/ua/