Безпека ділового листування – основа збереження комерційної таємниці. Аби захистити конфіденційність листів користувачів, портал УКРБІЗНЕС розробив унікальну електронну пошту, що надійно охороняє кореспонденцію.

Електронна скринька – свого роду сейф, у якому Ви зберігаєте важливу інформацію – Ваш капітал. Недобросовісні конкуренти завжди раді дізнатися про те, якими відомостями Ви ділитеся з клієнтами та партнерами. Чи хочете Ви цього? Звісно, ні. Але на що сподіватися, коли за сервісом створення скриньки клієнт звертається до ресурсу, що констатує: «Ваша пошта може бути прочитана». Що ж, безоплатні сервіси листування не зобов'язані гарантувати максимально надійний рівень захисту. Але ж - коли йдется про ділове листування, до питання безпеки інформації підходити варто грунтовно та скрупульозно. Оскільки небажання витратити кілька зайвих хвилин може стати чинником серйозних проблем, якщо третім особам заманеться прибрати до рук важливу конфіденційну інформацію, котрою Ви маєте на меті поділитися з другом – а насправді надаєте в першу чергу ворогові. Невесела статистика: близько 20% офіційного листування через Інтернет читається, ніби щоденна газета. А чи потрібно Вам, щоб конкуренти дізнавалися про ваші плани ще до того, як їх взяли до уваги партнери?

Проте, наприкінці 2007 у бізнесменів з'явилася реальна можливість захистии приватність справи, послуговуючись електронною поштою цілковито нового рівня. У жовтні минулого року портал ділової еліти «УКРБІЗНЕС» представив на ринку послуг унікальний продукт власної розробки – скриньку для захищеного від сторонньої цікавості ділового листування. Пошта порталу убезпечена спеціальною системою захисту, що охороняє Вашу інформацію. І переконатися у цьому можна хоч зараз – зареєструйте скриньку, і перевірте можливості пошти власноруч.

Пошта для ділових людей @ub.ua, завдяки вдалому кодуванню, дає значно більше гарантій збереження конфіденційності, аніж звичайна скринька. Аби попередити спроби атаки, спеціалістами «УКРБІЗНЕСу» розроблено складну технологію шифрування тексту листів та аттачменту (англ. аttachment – додатки, вкладки). У системі передбачено три типи кодування різного рівня складності. При чому її багатомовний інтерфейс та зручний дизайн дозволять виконувати усі дії з кодування самому відправнику. А це, як Ви розумієте, робить коло «утаємничених» в унікальний пароль дуже вузьким. У результаті, відомості «подорожують» до місця призначення не самі по собі, а під надійною охороною, котрій позаздрив би кожен президент. Завдяки захищеній пошті, розробленій порталом, адресант контролює процес листування, ніби при передачі цінного пакету особисто.

Аби трансфер важливого листа завершився так само успішно, як і розпочався, адресатові всього лише необхідно зареєструватися у системі @ub.ua, і отримати від свого парнера листа-«шифровку» та унікальний код, що допоможе за мить перетворити кодовані дані на абсолютно зрозумілу інформацію. Тож жодного клопоту скринька не завдасть – переконайтеся самі! Щоб її завести, достатньо витратити всього хвилину – на реєстрацію. Аби впевнитися у ефективності послуги – запропонуйте другові відкрити і свою електронну адресу на порталі. Тож Ви «скинете» йому кодованого листа, він його отримає. «Розкодує» за лічені секунди (завдяки наданому Вами коду) – і знатиме, що після Вас він – перший, хто читає для нього одного розсекречені рядки. А, окрім безпеки, і у ваших, і у його руках опиниться ще один козир – проста і разом з тим престижна адреса, котру не соромно запропонувати для листування серйозним партнерам.

Отримавши захищену скриньку, Ви забезпечуєте собі кращий рівень контролю за безпекою інформації. Адже пошта для серйозних людей розрахована на високі вимоги. Реєструйте Вашу скриньку, і будьте певні: уся конфіденційна інформація знайде на новій короткій адресі @ub.ua надійну охорону, аби залишитися вашою конфіденційною інформацією.