Знаючі люди вам скажуть, що більшість сучасних кремів та інших косметологічних живильних речовин виготовляються на основі ланоліну. І це не дивно, адже ланолін є одним з найефективніших і найбільш живильних жирів тваринного походження. Він чудово зволожує, пом'якшує і живить шкіру, захищає її від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Ця косметологічна речовина отримується шляхом очищення овечої вовни від підшкірного жиру. Процес виробництва складається з шести основних стадій: плавлення жиру при температурі 42 градуси, окислення, нейтралізація кислоти, сушка, фільтрація і упаковка готового продукту. Вона може тривалий час зберігається без втрати корисних властивостей.

У чистому вигляді ланолін нагадує густу в'язку масу, схожу на мазь, колір може варіюватися від світло-жовтого до брудно-бурого. За хімічним складом він дуже схожий на людський жир. Саме тому знайшов широке застосування при виробництві косметичних засобів для догляду за шкірою і волоссям.

Ще однією важливою характеристикою цієї речовини є те, що воно може емульгувати від власної маси до 180-200% води, до 140% гліцерину і близько 40% етанолу з утворенням емульсій типу вода/масло.

Область застосування цього продукту тваринництва дуже широка. Він використовується як недорога основа для кремів і емульсій. Зокрема це речовина можна зустріти в рецептурі багатьох речовин:

✓лосьйонів, кремів і мазей для дуже сухої та пошкодженої шкіри, пошкодженої різними дерматитами;

✓мазей, кремів або пов'язок при догляді за ранами, що важко заживають;

✓місцевих фармакологічних субстанцій;

✓кремів і мазей для дитячої шкіри;

✓засобів по догляду за сосками для годуючих матерів;

✓медичних мазей для очей;

✓кремів і помад по догляду за губами (захисний бальзам для губ).

Не рідкість використання цього жиру тваринного походження при виробництві декоративної косметики: губних помад, олівців, твердих блисків. В цілому концентрація речовини в косметичних формулах: 2-10 %

Купити ланолін пропонує українське підприємство "Біолайн". Це підприємство вже багато років займається поставками для різних вітчизняних підприємств сировини для косметології, фармакології, ветеринарії. Підприємство приймає замовлення будь-якого обсягу: від 100 грам продукту до 1 тонни.

Замовлення приймаються через цей сайт, а також у телефонному режимі. Контактний телефон: +38 (050) 959-16-63. Звертайтеся.