Антикорозійний захист дарує друге життя металу

Одним з найміцніших матеріалів, винайдених людиною, є метал. Він твердий, пластичний та має хорошу провідність тепла і електрики. Тому й не дивно, чому з нього виготовлена більшість сучасного обладнання. Однак є в металу одна слабка сторона - він піддається корозії. Атмосфера і різні агресивні середовища здійснюють на металоконструкції руйнівний вплив, в результаті чого вони поступово втрачають первинний зовнішній вигляд і всі свої якості.

Щоб запобігти руйнуванню металу, слід застосувати антикорозійний захист. Він допомагає вберегти поверхню металу від дій навколишнього середовища, надовго зберігаючи міцність конструкції. Він допомагає значно збільшити термін служби виробу і придає йому естетичного зовнішнього вигляду.

Захист від корозії потребує практично кожна галузь промисловості, включаючи харчову, газову, фармацевтичну, нафтопереробну. Адже він здатен запобігти виходу з ладу дорогого обладнання і споруд, порушення технологічних процесів і простоїв устаткування.

Найефективніші способи захисту від корозії

В наш час на ринку можна знайти велику кількість покриттів, призначених для захисту від корозії. Серед них – покриття на основі мастики, поліетиленові, металізаційні, лакофарбові покриття.

Найбільш практичним і довговічним вважають саме останній з перерахованих видів – антикорозійні фарби і лаки. Порівняно з іншими видами вони є набагато дешевшими та володіють підвищеною стійкістю. До того ж дуже просто та зручно наносяться на металоконструкції будь-якої складності. Покриття можна отримати будь-якого кольору.

НПФ «Вікорт» - гарантія довговічного захисту від корозії

Якщо ви правильно підберете захист від корозії металу, то забезпечите більш довгий термін його експлуатації. Тому, якщо ви вирішили подбати про захист вашого об'єкта, довірте цю роботу справжнім професіоналам.

Без зайвої скромності скажемо, що ми, компанія «Вікорт», є одними з кращих спеціалістів з надання послуг антикорозійного захисту. Надійна якість нашої роботи і пропонованих матеріалів підтверджена довгостроковою гарантією та доведена часом.

На сьогоднішній день ми проводимо антикорозійні роботи за допомогою сучасного потужного устаткування, застосовуючи різні види лакофарбових покриттів. Наші фахівці володіють солідним досвідом у цій галузі, що дозволяє їм в найкоротші терміни домагатися чудових результатів.

Звертаючись до нас, ви отримуєте повний комплекс послуг. Наш робочий персонал проведе всі роботи з очистки конструкцій від забруднень та нанесе антикорозійне покриття, яке оберете ви. Для нас не принципово, якої складності ваші конструкції і де вони знаходяться. Ми розробимо для них ефективний варіант нанесення антикорозійного шару.

Ми пропонуємо тільки надійні антикорозійні покриття для захисту від вологи, лугів, розчинів кислот, солей і несприятливих атмосферних впливів. На ваш вибір – лакофарбові, пластмасові покриття, а також покриття на основі каучуку або мастики.

Вам потрібен надійний, довговічний і економічно вигідний антикорозійний захист металевих конструкцій?

Тоді дзвоніть нам! Скориставшись нашими послугами, ви на довгі роки забудете про корозію!