Ви досі сидите в задушливих і тісних спортзалах? Хіба ви не знаєте, що тепер можна займатися спортом на свіжому повітрі завдяки сучасним тренажерів пристосованим для використання на вулиці! Ще років 10 тому при згадці словосполучення «вуличні тренажери» можна було уявити хіба що турніки. Сьогодні такі тренажери включають в себе обладнання схоже з тим, що встановлюється у фітнес-клубах.

На таких тренажерах можуть займатися люди будь-якого віку, від школярів до пенсіонерів. Вони дозволяють розробляти різні групи м'язів. Вам потрібно підкачати прес? Або зміцнити спину? Хочете просто тримати себе в тонусі? Серед спортивних снарядів знайдеться оптимальний варіант для кожного. З їх допомогою можна підкачати м'язи рук, спини, живота, грудей, стегон і сідниць. А приємним бонусом буде приплив життєвих сил і енергії, який виникає тільки на свіжому повітрі.

Якими бувають вуличні тренажери?

Сучасних спортивних снарядів для вулиці дуже багато. Спробуємо зробити короткий огляд кожного з них.

Тренажери «Гребля» і «Верхня тяга» дозволяють тренувати м'язи спини, великий круглий м'яз, біцепси, задні частини дельтоподібних м'язів, плечово-променеві м'язи.

Тренажер «Жим від грудей» підійде для тих, хто хоче розвинути великі і малі грудні м'язи, передню частину дельтоподібного м'яза, а також зубчасті клювовидно-плечові м'язи. Тепер вам не доведеться соромитися відкритих майок і обтягуючих футболок!

Для тих, у кого проблемна зона стегна і сідниці, якнайкраще підійде тренажер «Жим ногами». Робота на ньому спрямована на тренування стегон, сідничних м'язів, а також задньої поверхні стегна.

Тренажери «Маятниковий» і «Кругові рухи» відмінно тренують косі м'язи живота, а також в деякій мірі напружують прямі м'язи живота. Плоский живіт і пружний прес вам забезпечені!

Універсальним вважається тренажер «Еліптичний». Він дозволяє тримати у формі практично всі групи м'язів.

Якщо ви крім м'язів хочете зміцнити суглобово-зв'язковий апарат, вибирайте тренажер «Кроковий».

Де купити вуличні тренажери?

Ці та інші моделі тренажерів пропонує компанія "Спада". Ми гарантуємо надійність і міцність будь-якого зі спортивних снарядів, а також їх безпеку, що дозволяє займатися на них навіть дітям. Хочете обговорити з нами деталі співпраці? Тоді дзвоніть нам за контактним номером телефону: +38 (096) 331-63-06. Ми відповімо на всі ваші запитання. Доставка замовлення по Україні гарантована.