Ви відкриваєте балетну або танцювальну школу? Хочете обладнати зал по вищому розряду? Тоді перше з чого варто почати це надійний балетний станок.

Найважливіший критерій при виборі хореографічного станка - це безпека, адже танцюристи будуть проводити поруч з ним багато годин. Все від найдрібнішої кріпильної деталі до поручнів зобов'язане відповідати жорстким вимогам, що пред'являються до подібного обладнання, і відповідати найвищим стандартам якості.

Сучасний ринок спортивного інвентарю може запропонувати станки двох видів: однорядні і дворядні. Якщо в залі будуть займатися не лише діти, але і дорослі рекомендуємо зупинити свій вибір на дворядному станку. Його верхній поручень, розташований на висоті 110 сантиметрів.

Величезну увагу варто приділити способу кріплення спортивного снаряду, адже від цього багато в чому залежить його безпека і зручність в експлуатації. Кріплення можуть бути до стіни, до стіни і підлоги і тільки до поверхні підлоги.

Також існує таке поняття як «мобільні балетні станки». Їх особливістю є те, що їх можна вільно переміщати по залу, а також легко транспортувати у разі переїзду.

Шукаєте, де купити якісні верстати балетні? Рекомендуємо вам компанію "Спада". Це підприємство вже кілька років є провідним постачальником спортивного інвентарю на ринок України.

Чому саме "Спада"?

Безпека. Компанія в першу чергу піклується про безпеку свого обладнання, тому її станки не мають гострих виступів і кутів. Всі зварні шви обробляються і зачищаються вручну. Це виключає «задирки» в місцях зварювання, об які можна легко поранитися. На такому обладнанні можуть займатися як маленькі діти, так і дорослі. Воно витримує будь-які навантаження.

Міцність верстатів забезпечується за рахунок надійного кріплення. Для цього використовуються 6 анкерних болтів, які надійно кріплять снаряд до підлоги. Він прослужить вам багато років, адже відірвати такий станок від кріплення неможливо навіть при найінтенсивніших тренуваннях.

Широкий асортимент. Компанія "Спада" пропонує стаціонарні і мобільні хореографічні станки. В каталозі підприємства ви обов'язково знайдете оптимальну модель станка, яка ідеально підійде для вашого залу. До речі, переглянути каталог ви можете вже зараз, просто перейдіть за посиланням. Всі деталі щодо умов замовлення, вартості балетного станка і доставки по території України ви зможете уточнити у співробітника компанії "Спаду" за контактним телефоном. Звертайтеся, тут вам завжди раді допомогти!