Системи відеоспостереження та відеореєстрації давно стали незамінними елементами охоронної безпеки. Найчастіше на підприємствах, але чим далі, тим більше і в приватних будинках.

Ви - власник готелю, банку, аптеки, магазину, офісу, автостоянки або іншого закладу? Без камер спостереження вам просто не обійтися! Чому? Читайте далі!

Якщо вам раніше не доводилося мати справу з організацією відеоспостереження, ви, найімовірніше, не знаєте, з чого почати. Напевно, у вас є запитання без відповідей. Поки ще без відповідей... Передбачаючи найпоширеніші, спробуємо на них відповісти.

Що таке системи відеоспостереження та відеореєстрації?

Системи відеореєстрації та відеоспостереження - це комплекс обладнання, що складається з відеокамери, відеореєстратора, монітора, об'єктива, відеовічка, домофона, поворотних пристроїв тощо. Призначені для візуального контролю подій в конкретному приміщенні або на території. Кількість і види використовуваних пристроїв залежать від того, на якому об'єкті проводиться спостереження.

Де і для чого доречний монтаж відеокамер?

Якщо в приватному секторі відеокамери можуть як бути, так і не бути. У громадських місцях, закладах, на великих і малих підприємствах без них нікуди. На кількох прикладах пояснимо своє твердження.

Банки та банкомати. Ці структури одні з перших потребують підвищеної безпеки зі зрозумілих усім причин. Відеоспостереження допомагає уникнути небезпечних ситуацій, також знайти винуватців, якщо все-таки неприємність трапилася.

Готелі. Якісна система відеоспостереження - показник високого рівня обслуговування. Як результат - якісний спосіб залучення клієнтів.

Школи і дитячі садки. Безпека дітей - це те, чим не можна нехтувати. Контроль приміщень, території, входів і виходів не тільки допоможе захистити школярів і дошкільнят від сторонніх, але і дозволить запобігти внутрішнім конфліктам.

Магазини, супермаркети, інші торгівельні заклади. Сказати крадіжкам "ні" легко, якщо встановлена якісна система відеоспостереження.

На яке відеообладнання варто звернути увагу?

Системи відеоспостереження розрізняють за обладнанням, з якого вони складаються.

Цифрові системи працюють стабільно, практично без збоїв. Системи на базі ПК високою стабільністю похвалитися не можуть, але вони економічніші, ніж цифрові. IP-система відеоспостереження - обладнання, що заслуговує на увагу в класах "еліт" і "преміум". HD-SDI відеокамери (переваги IP-систем + переваги цифрових) - оптимальний варіант у співвідношенні ціна і якість.

Де замовити якісний монтаж камер в Одесі?

Замовити монтаж відеокамер в Одесі радимо у надійної компанії “Центр спеціальних робіт”. Чому? Тому що тут пропонують високу якість, на яку надають гарантію, а також доступні ціни, оперативність в проведенні монтажних робіт.

Залишилися запитання? Нічого страшного! Телефонуйте в “Центр спеціальних робіт”, запитуйте! Тут завжди готові допомогти порадою.

Замовлення систем відеоспостереження та відеореєстрації, їх монтажу в “Центрі спеціальних робіт” - гарантія успішного результату.