Кожен з хоча б кілька разів грав у баскетбол або спостерігав за грою. Не важливо де це було - на шкільному майданчику або в вищій лізі. Кожен з нас знає, що центр цієї гри становить баскетбольний кошик і баскетбольний щит.

А от як правильно підбирати обладнання для баскетбольного майданчика так, щоб гра пройшла без травм, знає не кожен. Хочете дізнатися всі тонкощі вибору баскетбольного щита? Тоді читайте далі.

При виборі щита в першу чергу важливий розмір. Оптимальні параметри вже давно визначені і затверджені - це 1,8 +3 см, висота 1,05 + 2 см. Крім того, звертайте увагу на лицьову сторону. Крім того, звертайте увагу на лицьову сторону. Вона повинна бути гладкою. За правилами краї щита розмічаються лінією, позаду кільця встановлюється прямокутник 45 см по вертикалі і 59 см по горизонталі. Його верхній край основи знаходиться на рівні верхньої площини кільця. Ширина смуг - 5 см.

Другий важливий момент - оббивка. Якісно виконаний щит має бічні сторони і нижній торець, обшиті м'яким матеріалом. Обшивка повинна знаходитись на відстані не менше ніж 35 см від нижніх кутів щита. Товщина оббивки на нижньому торці - не менше 5 см, на лицьовій і задній поверхні - товщина на 2 см на висоті 2 см від нижнього торця. Мінімальний коефіцієнт «вдавлюваності» (деформації під час прямого удару) для оббивки і щитів повинен дорівнювати 50%. Це дозволить захистити гравців під час гри.

Професійний монтаж. Щит повинен бути жорстко змонтований під прямим кутом паралельно до лицьових ліній. Поверхня, до якої прикручується щит, повинна бути пофарбована у яскраві кольори, які виразно контрастують з кольором стін і добре видні гравцям.

Модифікації щита. Баскетбол, як будь-яка інша гра, розвивається і вдосконалюється. Сьогодні на ринку спортивного інвентарю можна зустріти мобільні, пересувні баскетбольні стійки і щити, встановлені безпосередньо на баскетбольному майданчику. Поширені також і вуличні, стаціонарні, саморобні баскетбольні щити, виконані з металу і полікарбонату або оргскла.

Купівля щита. Спортивний інвентар краще купувати у перевірених виробників, які вже добре зарекомендували себе на ринку. В іншому випадку ви ризикуєте зіткнутися з травмами під час гри. Однією з перевірених фірм на українському ринку є компанія «Спада». Підприємство пропонує купити баскетбольні щити високої якості, а також ферми кріплення баскетбольного щита, баскетбольні стійки та інше спортивне обладнання як для приватного користування, так і для установки на дитячих майданчиках в школах і тренажерних залах. Зв'язатися з представниками компанії можна за контактним телефоном: +38 (096) 3316306.