Сучасний ритм життя вимагає все динамічніших форм реклами, і LED-дисплеї (рухомі літери) є оптимальною відповідю на зростаючі потреби споживачів. ТОВ "Укртрансмедіа" вийшла на ринок Києва із власною рекламно-інформаційною мережею LED-дисплеїв в громадському транспорті (маршрутних автобусах).
 
"Рухомі літери" від УкрТрансМедіа компанії користуються незмінним попитом та технічно забезпечують поширення нового, яскравого виду зовнішньої реклами. Це ефективна зовнішня реклама, яка охоплює широку аудиторію та багато соціальних груп.
 Реклама в мережі LED-дисплеїв у громадському транспорті дозволяють здійснити понад 100 показів в кожному автобусі на день!
 
Бездротова технологія передачі даних
 
Компанія обрала LED -дисплей як ідеальний для транспорту формат відображення інформації: його чудово видно з будь-якого місця в салоні, підходить для реклами безлічі товарів, спеціально "заточений" під "актуальну" інформацію (повідомлення про знижки, розпродажі, акції).
 
Зіткнувшись з відсутністю на світовому ринку дисплеїв, придатних для масового і, тим більше, віддаленого використання, а також дисплеїв, що показали б задовільні результати при роботі від автомобільного живлення, фахівці компанії вимушені були розробити власну технологію. Компанія УкрТрансМедіа отримала патент на корисну модель № 53757 Спосіб Бездротової передачі та відображення повідомлень на віддалених пристроях, що дає компанії право на монопольне використання запатентованої технології. Укртрансмедіа відкрита для співпраці і пропонує потенційним партнерам придбати власні дисплеї для їх подальшого використання в маршрутному транспорті, торговельних мережах, навчальних закладах, тощо.
 
Дисплеї обладнані GSM -модемом (адаптованим під мережі мобільного зв'язку GSM), живленням з широким діапазоном робочої напруги (від 10 до 60 вольт), в т.ч. автомобільним живленням, що адаптовано до автобусів російського і українського виробництва і пройшло перевірку в процесі дворічного використання на Україні. Безпровідна технологія передачі даних дозволяє оновлювати інформацію без фізичного контакту з дисплеєм, в будь-якій точці будь-якого міста (незалежно від фізичного місцезнаходження автобуса), у будь-який час. Безпровідна передача інформації здійснюється через GSM-мережу, без фізичного контакту з дисплеєм. Завдяки впровадженій нами розробці, усі дисплеї через GSM-мережу автоматично підключаються до сервера, щоб отримати оновлення, що дозволяє одному операторові безпосередньо з офісу обслуговувати довільну кількість рекламоносіїв. В режимі реального часу працівники компанії отримують дані щодо стану дисплеїв та безпосередньо з офісу можуть вести моніторинг роботи мережі в цілому та кожного дисплею окремо.
 
На сьогоднішній день компанія УкрТрансМедіа виготовляє LED-дисплеї як за стандартними розмірами (60х17х6 см, 16х80 діодів та 100х11х6 см, 7х120 діодів), так і під замовлення. Зображення на дисплеї з'являються в трьох кольорах: червоний, зелений, помаранчевий.
 
LED - дисплеї використовуються для трансляції як рекламних оголошень, так і розважальної інформації. Пасажири із задоволенням читають прогноз погоди, цікаві й смішні факти між рекламними оголошеннями. 5% рекламної місткості дисплеїв надаються для соціальної реклами. LED-дисплеї здатні привернути увагу рухливим, динамічним, привабливим, добре помітним та яскравим зображенням, а також змінною інформацією. Цей вид реклами не потребує звукового супроводу і не втрачає своєї привабливості від його відсутності, що актуально для громадських місць. Ефективність реклами досягається завдяки великим розмірам та динамічності дисплею, частоті трансляцій рекламного оголошення.