Покупцям завжди потрібні зручні, стильні м'які меблі. Виробник «Таймлесс» знає, як залучити клієнта! Меблі від «Таймлесс» створюють затишок і знаходяться на найвиднішому місці в холі готелю, ресторані або офісному приміщенні. Диван «Бостон», диван «Марк 2», диван «Мадрид» - найпопулярніші товари нашої торгової марки - давно завоювали любов користувачів.

Якість меблів - понад усе!

Варто підкреслити, що м'які меблі компанії «Таймлесс» виготовляються з екологічно чистої сировини - фанери, меблевого пасу. Каркас ми робимо з дерев'яного бруса сосни. Дивани-ліжка обладнуємо сучасними механізмами трансформації. Декоруємо меблі ясенем. У кожній моделі диванів та інших меблів використовуємо тільки якісний наповнювач - поролон різної щільності. На всі матеріали, з яких зроблені наші м'які меблі, виробник має гігієнічні висновки.

Фахівці нашої компанії відстежують всі новинки меблевої індустрії, тому ми виробляємо тільки найпопулярніші, комфортні та стильні моделі.
Головною перевагою сучасного будинку і офісу зараз є кутові дивани нашого виробництва. Куточки різних розмірів і конфігурацій зараз на піку популярності!

Вибираючи м'які меблі, дуже важливо, щоб вони «вписалися» в інтер'єр. Для оббивки м'яких меблів ми можемо запропонувати своїм клієнтам більше 20 000 видів тканин! Широка палітра кольорових варіантів і безліч моделей підійдуть до різних інтер'єрів.

У каталозі нашого сайту знайдуться і м'які меблі яскравих кольорів для дитячої кімнати. Для офісів і конференц- залів Дніпропетровська ми пропонуємо стильний шкіряний диван. За бажанням замовників офісний диван можна оббити як натуральним матеріалом, так і замінником шкіри.

Ми - найкращі на ринку виробництва м'яких меблів!

Наші клієнти завжди вдячні нам за відповідальний підхід до кожного замовлення. Головне завдання компанії «Таймлесс» - якість нашої продукції! Ми не женемося за вигодою - у нас найлояльніші ціни. Постійним клієнтам можлива відстрочка платежу. Наша компанія сама займається доставкою товару, але у замовників є можливість скористатися послугами транспортних перевізників.
Компанія «Таймлесс» дорожить своєю репутацією. Більше 10 років успішної роботи на ринку виробництва м'яких меблів дозволяє нам пишатися представленим асортиментом м'яких меблів!

Вигідна пропозиція для оптових покупців

Всім оптовикам в Харкові, Кіровограді, Донецьку, Запоріжжі, Полтаві та Дніпропетровську, кого цікавлять м'які меблі, виробник - Дніпропетровська меблева компанія «Таймлесс» пропонує свою продукцію.
Ми готові піти назустріч власникам меблевих магазинів, виставкових комплексів - при замовленні великої партії товару внести зміни в дизайн моделей, представлених в нашому каталозі. Жителям Дніпропетровська та області ми пропонуємо роздрібний продаж м'яких меблів. Ми - виробники, а значить, наші ціни на м'які меблі - найнижчі!
Замовте нові меблі компанії «Таймлесс»! Вони прослужать вам не одне десятиліття!

Чекаємо ваших замовлень. Вже готові приступити до втілення ваших ідей.