В наші дні різноманітні захворювання серця - не рідкість навіть у молодих людей. Як відомо, саме вони є основними причинами смерті в усьому світі. Інфаркти, аритмія, тахикардія - всі ці та інші серцево-судинні недуги можна уникнути, виявивши проблему вчасно. На щастя, сьогодні це можливо зробити навіть без допомоги медиків, використавши спеціальний пристрій - портативний кардіограф.

Портативні кардіографи: важливість купівлі

Портативні кардіографи використовуються для самостійного контролю і відстеження серцевої діяльності. Вони дозволяють автоматично виявити захворювання серця і поставити діагноз. Ці пристрої незамінні для людей, хворих на гіпертонічну хворобу, стенокардію, з різними видами аритмій, а також для тих, які перенесли інфаркт міокарда та операції на серці.

У багатьох виникає запитання: "Для чого мені портативний кардіограф вдома, якщо я відчуваю себе абсолютно здоровим?". Насправді зовні людина може і сама не здогадуватися та не відчувати того, що головний її орган працює зі збоями. Нервові перенапруження, погана екологія, недостатність фізичних навантажень, погане харчування - невже ви думаєте, що це позитивно впливає на роботу вашого серця? Звичайно ж ні! У зоні ризику знаходиться практично кожна людина. Тому завжди краще попередити захворювання, ніж лікувати його.

Сучасні кардіографи мають розширену функціональність та ергономічний дизайн. Вирізняються невеликою вагою та простотою у використанні. Не поступаються стаціонарним електрокардіографам за функціями та професійними можливостями.

Де варто купувати портативні кардіографи в Україні?

Звичайно ж, найкраще купувати кардіографи безпосередньо у виробника або в спеціалізованому магазині медичної техніки. Наприклад, у Медтехніка "Здоровая жизнь". Наша компанія є ексклюзивним постачальником провідних світових виробників медичного обладнання в Україні: HEACO, БИОМЕД, МИДА, OSD, Casada та ін.

Ми пропонуємо широкий асортимент сучасних та надійних портативних кардіографів: одноканальні, триканальні, шестиканальні, 12 канальні. Всі вони компактні та легкі, мають сучасний дизайн.

Ми зробили все можливе, щоб покупка у нас була для вас приємною. Ціни - найнижчі в Україні, а доставка у кожний регіон - абсолютно безкоштовна. Вся продукція - високої якості, має сертифікати і ліцензії. Діє гнучка система знижок та бонусів.

Перед покупкою ви можете проконсультуватися з нашими високопрофесійними експертами і вони допоможуть зробити правильний вибір, про який ви ні в якому разі не пошкодуєте!

Портативний кардіограф повинен бути у кожному домі! Давайте розпочнемо з вашого!

P.S. Бережіть ваше серце та серця ваших близьких! Купуйте портативний кардіограф у Медтехніка "Здоровая жизнь"!