Смачні, хрусткі, привабливі... Ми вже звикли, що вафельні конуси іншими бути не можуть. І якщо нам пропонують купити такі, ми сприймаємо це як даність. Певною мірою це, звичайно, спірне питання, якщо ви потрапляли на недобросовісних виробників. Але зараз не станемо розглядати їх, не будемо витрачати часу даремно на тих, хто не вартий ні вашої, ні нашої уваги.

Давайте краще поговоримо про тих, вафельні конуси яких апріорі і смачні, і хрусткі, і привабливі - про українського виробника «Лекорна». Вже працювали з цією компанією? Тоді ви багато (але не все) і без нас знаєте. Ні? Пора б почати - кращих вафельних напівфабрикатів вам ніхто не запропонує.

Вафельні конуси: про різноманіття варіантів

До всіх згаданих вище характеристик «Лекорна» додала ще одну - оригінальний зовнішній вигляд. Нововведення полягає в тому, що тепер ви можете замовити конуси різного забарвлення: лимонні, фісташкові, малинові, шоколадні. Тільки уявіть собі, як буде виглядати ваше морозиво, можливо, такого ж кольору, а можливо, ви захочете зіграти на контрасті. У будь-якому випадку не прогадаєте. Таку яскравість і оригінальність обов'язково оцінять ваші клієнти!

Що не може не радувати, так це те, що конуси «Лекорна» можна купити різних розмірів для створення морозива у великому порційному різноманітті:

- вафельний «Конус 40» (об'єм - 35 мл, діаметр - 48 мм, висота - 103 мм);

- вафельний «Конус 50» (об'єм - 50 мл, діаметр - 49 мм, висота - 112 мм);

- вафельний «Конус 60» (об'єм - 60 мл, діаметр - 50 мм, висота - 113 мм);

- вафельний «Конус 80» (об'єм - 80 мл, діаметр - 61 мм, висота - 116 мм);

- вафельний «Конус 120» (об'єм - 120 мл, діаметр - 65 мм, висота 136 мм);

- «Канадський конус» (об'єм - 45 мл, діаметр - 55 мм, висота - 75 мм).

Кут вершини більшості конусів - 21°, "Конуса 120" - 23°.

Як купити вафельні конуси - кращі з кращих?

Великий ринково привабливий асортимент, відповідальний і, що важливо, креативний підхід до виробничого процесу - це не єдині переваги здійснення покупки вафельних конусів у зазначеного виробника. Не тільки продукція «Лекорна», її стабільно висока якість, заслуговує уваги, але і умови співпраці. Замовивши конуси тут, ви також отримаєте:

- гнучку систему розрахунків, низьку ціну, як результат - можливість високої націнки;

- своєчасну доставку по Україні та в інші країни;

- формування знань і лояльності до своєї продукції.

Як же все-таки замовити конуси? Та дуже просто! Обирайте найзручніший з можливих варіантів:

- зателефонуйте контактним особам за номером телефону, вказаним в розділі Контакти;

- напишіть повідомлення на електронну адресу;

- залиште заявку на сайті підприємства.

У будь-якому випадку вам гарантований швидкий зворотній зв'язок і детальна інформація про всі моменти, що вас цікавлять.

Зробіть життя трішки гарнішим, додайте у нього фарб, використовуючи при виготовленні морозива різнокольорові вафельні конуси від «Лекорна». І побачите: це принесе надзвичайні плоди!