«Реклама - засіб змусити людей потребувати того, про що вони раніше не чули», - сказав одного разу фінський письменник і журналіст Мартін Ларні. Так, саме вона чудово привертає увагу до конкретного товару чи послуги компанії. Без неї ніяк не обійтись! Сьогодні існує безліч методів донесення рекламного повідомлення до потенційного клієнта, але ми розглянемо один з нових і дуже ефективних.

Реклама, яка актуальна вчора, сьогодні та завтра... Без сумніву заявляємо, що це про рекламу на автобусах. Вона може донести потрібне інформаційне повідомлення до численної кількості населення. При цьому така реклама невимушена, ненав'язлива і зовсім ненабридлива. Це найновіший двигун продажів, який діє під кутом креативного бачення.

Не дивлячись на те, що реклама на автобусах є зовсім новим видом зовнішньої реклами, вона вже встигла завоювати стійкі позиції на ринку України. І все це завдяки її беззаперечним перевагам.

Серед плюсів такої зовнішньої реклами виділяють:

- майже 100% контакт з цільовою аудиторією;
- досить лояльне сприйняття;
- доступна цінова політика;
- мобільність і висока ефективність за рахунок постійного контакту;
- це хороша іміджева реклама;
- велика площа для інформаційного повідомлення.

Крім того, реклама на автобусі рівнозначна кільком стандартним нерухомим рекламним конструкціям, встановленим за маршрутом його руху. При цьому ціна розташування реклами на такому транспорті нижча, ніж ціна розташування на інших зовнішніх рекламних носіях (щити, білборди, фасадні будівлі, вітрини та інше).

А ще така реклама має більший коефіцієнт акцентування уваги людей, які можуть контактувати з нею. Рекламні зображення на автобусах розміщаються на бортах та вікнах. Це велика рухома площа реклами, що дозволяє розмістити всю необхідну інформацію про товар чи послугу і яка не залишається непоміченою. Адже значна частина пасажирів здійснює постійні щоденні поїздки за одними і тими ж маршрутами, тому такий вид реклами гарантує високу частоту і систематичність контактів цільової аудиторії.

Хто може ЯКІСНО та ПРОФЕСІЙНО розробити рекламу на автобусах в Україні?

Рекламне агенство повного циклу «Перспектива» із задоволенням допоможе Вам в організації та проведенні рекламної кампанії на автобусах.

Наше агентство - це профільний сервісний центр, який знає як зробити Ваш бізнес успішним! Звернувшись до нас Ви отримаєте повний комплекс послуг з розробки реклами на українському автотранспорті.

У нас замовляють рекламу як великі компанії для створення позитивного іміджу чи для виведення на ринок нових товарів та послуг, так і невеликі магазини чи фірми для привернення уваги своєї цільової аудиторії. 

Ми хочемо співпрацювати і з Вами теж. Звертайтесь!