Ви хочете, щоб Ваші товари або послуги були ідентифіковані? Брендування автомобіля на сьогоднішній день є самим ефективним і простим способом донести вашу рекламну інформацію або сюжет до цільової аудиторії.

Чи знаєте Ви, що брендування транспорту є найрозповсюдженішим методом доносити рекламу в містах України?

Популярність брендування авто в Україні зросла саме через фінансову вигоду і, безперечно, через ефективність візуального контакту з людьми різних соціальних верств населення. Ви сплачуєте лише за витрачену плівку на ваше авто та розробку дизайну макету (якщо це потрібно), при цьому отримуєте гарантовано тисячу переглядів на день. І ця реклама «не губиться в натовпі», як це часто буває.

Брендування автомоблів актуальне для компаній, які хочуть:

- виділити свій автопарк на тлі міського транспорту;
- підкреслити солідність своєї компанії;
- нагадати про свою присутність на ринку послуг чи товарів.

А як у світі «прижилось» брендування авто?

У країнах західної Європи та Америки повне брендування автотранспорту стало стандартом, адже це дозволяє власникам автопарків економити суттєві кошти. І ще за кордоном давно зрозуміли, що результативність такого методу реклами досить висока.

Швидко, якісно та оригінально... Пропонує брендування автомобілів рекламна агенція повного циклу «Перспектива»!

Спеціалісти фірми надають комплексні послуги брендування різноманітного транспорту (легкові та вантажні авто, маршутки, тролейбуси, трамваї, автобуси) - починаючи з розробки макету та закінчуючи фінальним монтажем рекламної плівки.

Перелік робіт з брендування полягає у виготовленні унікальних макетів, а також розробки логотипів, зображень, текстів та іншої ефективної рекламної інформації. У роботі працівники враховують особливості конкретного транспортного засоби, адже тут важливо, щоб реклама добре виглядала і була читабельною.

РА «Перспектива» має великий досвід співпраці як з маленькими фірмами, так і з великими холдингами з надання послуг брендування автомобілів. Завжди відкрита до нової співпраці. 

Увага! Ціна брендування автомобіля в Україні розраховується індивідуально (залежить від методу нанесення інформації на авто, площі обклеювання, розробки дизайну, а також складності поверхні). Ви можете оперативно отримати прорахунок вартості брендування авто, зателефонувавши за контактними номерами телефонів, що розміщенні на сайті.