Якщо Ви задумалися розмістити зовнішню рекламу у Вашому місті, однозначно радимо Вам розмістити рекламу в транспорті.

Рекламуючи товари або послуги своєї компанії в салонах громадського транспорту, Ви маєте 100% шанси за короткий термін часу вдвічі збільшити продажі та створити позитивний імідж.

Правильно підібрана кольорова гама, оригінальне зображення, креативний текст, тобто реклама, яка зроблена з розумом. Саме це заставляє пасажирів зупинити свій погляд на ній та прочитати рекламний «message» і, в ідеалі, відреагувати на нього.

А чи знаєте Ви? Ефективна реклама в транспорті - це та, яка розміщена на рівні очей. Час контакту становить від 5 до 50 хвилин. Під час руху пасажир перебуває у стані «інформаційного голоду», що гарантує інтерес до такого виду внутрішньої реклами.

Можливо саме тому громадський транспорт привертає увагу різних компаній для рекламування своїх товарів і послуг. Адже щоденно з такою рекламою контактують не менше 600 пар очей. А на місяць середній пасажиропотік становить близько 18 000 населення. Ви тільки уявіть скільки людей можуть дізнатися про Вашу рекламу лише за один день!

Пасажирів мільйон — Ваша реклама одна, і з нами вона працює!

Виразна, помітна, креативна, унікальна і головне — дуже ефективна. Це реклама в транспорті, яка запам’ятовується! І її пропонує українська рекламна агенція повного циклу «Перспектива».

Ми розробляємо рекламу в маршрутки, в трамваї, в електрички, в автобуси, в тролейбуси та в інший громадський транспорт. Надаємо послуги по всіх містах України (Київ, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Одеса, Чернігів, Ужгород, Миколаїв, Херсон, Львів та інших).

Працюємо без посередників, тому цінова політика досить лояльна та гнучка. Вартість розміщення реклами в транспорті має різні цінові категорії, а це дозволяє істотно розширити наші можливості.

Яскрава та доречна інформаційна листівка, розташована в потрібному місці + зацікавлений і зайнятий читанням реклами пасажир - ось складові успіху реклами в транспорті, що пропонує РА «Перспектива».

Професіоналізм, відповідальність, індивідуальний підхід, орієнтованість на інтереси та потреби клієнтів є основними принципами роботи нашого колективу. Ми завжди хочемо відповідати високим стандартам, надаючи рекламні послуги своїм клієнтам.

Дзвоніть, приїжджайте і замовляйте рекламу у нас прямо зараз!