Вже багато років компанія ТЕС надає ряд послуг, серед яких - технічне обслуговування електродвигунів. Фахівці нашої компанії знають, як продовжити термін експлуатації електрообладнання, знову змусити його виконувати колишні функції.

Почистити, замінити деталь, перевірити заземлення, змінити масло - кожен день працівники ТЕС повертають до життя сотні електромоторів, а значить, дають можливість своїм клієнтам не витрачати гроші на нове обладнання.

Однією із ніш, яку займає ТЕС на ринку обслуговування електроустаткування, є ремонт асинхронних двигунів. Вони відрізняються відносно простою конструкцією та надійністю в експлуатації. Асинхронні двигуни використовують в приводах металообробних і деревообробних верстатів, в пресовому обладнанні для майстерень із виготовлення кованих виробів.

Співробітники нашої компанії відремонтували не один електродвигун, продовжили життя багатьом видам устаткування. Висококласними фахівцями стають не за один день. Наша робота вимагає знань із багатьох сфер. Рік за роком співробітники ТЕС накопичували досвід, і тепер ми є кращими фахівцями у своїй галузі.

Ми ремонтували й обслуговували двигуни вантажопідйомних, швейних, ткацьких, землерийних машин. Нашими постійними клієнтами є власники насосів і компресорів. З проханнями провести технічне обслуговування електродвигунів ліфтів до нас звертались представники комунальних господарств. Уявіть собі, скільки сфер нашого життя обслуговується тільки асинхронними електродвигунами! Ми пишаємося тим, що займаємося їх ремонтом. Ми відповідальні за тривалу роботу цього обладнання, а значить, за комфортне життя багатьох людей.

Технічне обслуговування електродвигунів - у нас в пріоритеті!

Функціонування сучасного виробництва неможливе без електричних приладів. Дуже багато залежить від надійності та якості електромотора. Його поломка може призвести до зупинки виробничого процесу, і, як наслідок - до фінансових втрат. Купувати стратегічне обладнання потрібно у перевіреного, надійного постачальника. Але ще важливіше - знайти підприємство, яке займеться технічним обслуговуванням електроустаткування. Такою компанією є ТЕС - лідер Луганської області з ремонту електродвигунів.

Використання електродвигунів в різних галузях промисловості з року в рік тільки зростає, а значить, клієнтів у нас з'явиться ще більше. Ми не боїмося роботи. Нашого досвіду достатньо, щоб братися за будь-який обсяг робіт.

Вам потрібен ремонт електродвигуна? Телефонуйте, будемо раді допомогти!