З кожним днем все більшої популярності набирає інтернет-телебачення. Проте даний вид послуги безкоштовним вважається лише умовно, адже потрібен недорогий та швидкісний Інтернет. Мінусом такого телебачення є те, що комфортним його назвати не можна.

Якщо ж розглядати кабельне телебачення, то воно надає лише платні канали, IPTV найчастіше пропонується для тестування або за додаткову плату. Саме тому у центрі уваги залишається аналогове телебачення.

Ні для кого не секрет, що підключення аналогового телебачення в найближчому майбутньому відійде у минуле. Проте сьогодні в Україні велика кількість людей, які надають перевагу наземному аналоговому телебаченню. Головною причиною цього є те, що цифрове не всім підходить через його вартість, інтернет-телебачення не є якісним.

Переваги підключення аналогового телебачення:

- недороге встановлення антени;
- трансляція на основі регіональних та національних телеканалів;
- відсутній додатковий приймальний пристрій.

Досить цікавим є те, що багато країн вже відмовилось від підключення аналогового телебачення, наприклад, Польща у 2013 році. В Україні це планується у 2015 році.

Підключення аналогового телебачення в Києві

Якщо вас цікавить підключення аналогового телебачення, вам допоможе компанія «IT-TV». Підприємство пропонує кращі умови співпраці для своїх клієнтів. Фірма стала лідером на ринку міста Києва з надання послуги підключення аналогового телебачення.

Співпрацюючи з компанією «IT-TV» клієнт отримує максимально вигідні умови, а також сплачує прийнятну ціну за користування.

Також компанія пропонує підключення аналогового телебачення в Києві для бізнесу. Фірма пропонує 3 телевізійних пакета:

- Універсальний: 72 аналогових телеканала;
- Все включено: 150 цифрових телеканалів;
- Базовий +Спорт: 100 цифрових телеканалів;

Вартість підключення телебачення для бізнесу - від 100 грн.

Переваги співпраці з «IT-TV»:

- Можливість прокладки кабелю з вашого офісу.
- Одна абонплата за аналоговий пакет на всі телевізори в вашому офісі!
- Підключення до окремо розташованих будівель вашого офісу, розташованим в зоні покриття нашій кабельній мережі.

Якщо вам потрібно підключити аналогове телебачення в Києві для дому чи офісу, не гайте часу, звертайтесь до спеціалістів компанії «IT-TV». Ви будете приємно здивовані умовами співпраці, ціновою політикою, професійністю та швидкістю встановлення, а також чітким сигналом каналів.

Деталі дізнавайтесь на офіційному сайті компанії або ж за телефонами, вказаними у розділі «Контакти».

Завжди раді допомогти!