Прісцилла Клемен — президент компанії Career Strategies, що надає консультаційні послуги з питань кар’єрного розвитку фізичним особам та організаціям. Автор книги «Як отримати те, чого ви хочете і потребуєте на роботі».

Більшість людей не просто шукають собі підходящу роботу — вони шукають підходящого шефа. Значною мірою керівник контролюватиме ваші завдання і умови роботи, тому є сенс дізнатися про нього якнайбільше задовго до того, як приймете пропозицію роботи.

Але вам дуже пощастить, якщо під час годинної співбесіди буде хоча б п'ятнадцять хвилин на те, щоб поставити свої питання.Тому вас як кандидата на посаду повинні хвилювати не тільки власні відповіді на питання потенційного керівництва, але й його відповіді.

На початку своєї кар'єри я випробувала наступну техніку. Я була на співбесіді з керівником, чий стиль управління здався мені схожим на (не побоюся цього слова) стиль боса мафії — безжального і одержимого дотриманням правил. Я запитала, чи є на його підприємстві працівник, якого він вважає справжньою зіркою і у якого я могла б повчитися. З відповіддю він не забарився:

«Думаю, це Барбара. Одного разу, коли я дав їй завдання, вона через деякий час повернулася до мене, благаючи, щоб я передоручив його комусь іншому. Їй було дуже дискомфортно виконувати це завдання, і вона казала, що за всі роки роботи ніколи раніше ні про що мене не просила. Звісно, я відповів, що дав їй це завдання, і очікую, що вона його виконає. Барбара сказала: «Слухаюсь, шеф» і виконала його. Саме тому вона — зірка в моїй команді».

З цієї відповіді я дізналася про його стиль управління більше, ніж якби прямо спитала. Я отримала достатньо інформації для того, щоб відразу прийняти рішення.

Щоб сформувати обґрунтовану думку про свого потенційного шефа, важливо задати правильні питання під час співбесіди:

Почніть з прохання розповісти в деталях про минулий проект або досягнення. Випитуйте подробиці. Замість того, щоб слухати відповіді типу «Я вірю, що мої працівники прекрасно справляються з обов'язками», краще добийтеся чогось на кшталт «Ми проводили щотижневі наради щодо проекту, і люди підходили до мене між нарадами з проханням у чомусь їм допомогти». Поставте собі за мету дізнатися, що керівник зробив, а не тільки те, що він прочитав у останньому номері Harvard Business Review. Це допоможе зрозуміти, як він насправді працює — на ділі, а не на словах — і чи хочете ви бути частиною саме такої культури.

Запитайте про клієнтів або колег. Гарною «відправною точкою» може стати питання «Могли б Ви навести приклад типового клієнта фірми, і охарактеризувати його?». Так можна дізнатись не тільки про те, які у фірми клієнти, а й про те, яке у керівника ставлення до них. Якщо ви гарно ставитесь до клієнтів, а керівник їх не поважає, то, швидше за все, ви йому не будете подобатись. А якщо будете ставитись до клієнтів так, як і він — тобто, без поваги — тоді ви не будете подобатись клієнтам.

Ще до початку спілкування в формі «питання-відповідь» варто звернути увагу на повторювані прояви несвідомої поведінки. Це допоможе передбачити майбутню поведінку шефа. Зверніть увагу на те, як він говорить, а не тільки на те, що він говорить. Він багато часу витрачає на розмови про себе? Часто використовує слово «я», і ніколи —  слово «ми», коли описує свій відділ?

Тоді можна очікувати, що цей керівник надто зациклений на собі. Чи він каже «наша команда» і хвалить або посилається на когось із її учасників? Якщо ви орієнтовані на роботу в команді, то, швидше за все, працювати з другим типом керівника буде легше — незалежно від того, яка це робота.

Уважно слухайте під час співбесіди. Керівник влаштовує допит? Критикує ваші відповіді? Не дає вставити і слова? Можете розраховувати, що так буде і під час роботи. Чи керівник привітно зустрічає вас? Показує офіс? Дає можливість розповісти про себе? Можете очікувати подібного ставлення і в майбутньому.

Як я робила під час співбесіди з містером Бос Мафії, спочатку збирайте дані про потенційного шефа — а потім вирішуйте, чи це підходящий керівник. Тобто, якщо ви приймете пропозицію роботи лише після того, як дізнаєтесь, чого варто очікувати від керівника, то набагато більше шансів, що працюватися з ним буде добре.

А якщо вам цікаво, чи відповіла я «так» на пропозицію «Боса Мафії» — що ж, це тема для наступної розмови.

Прісцилла Клемен

Джерело: Harvard Business Review

Переклад - портал УкрБізнес

Читайте також статті: Чи добре критикувати шефа?, Коли погані керівники є хорошими, і навпаки?, Про перешкоди на шляху до прийняття рішень.