Вже ні для кого не секрет, що Україна є аграрною країною, де щороку з полів сільськогосподарські підприємства отримують в процесі збирання врожаю величезні тюки соломи. І це не просто відходи виробництва, а справжня альтернатива сучасному паливу. Тому тепер будь-яким фермерським господарствам не треба ламати голову над тим, що робити з соломою!

Прості підрахунки показують, що рулон соломи довжиною 1,2 м, діаметром 1,8 м і вагою 300 кг може замінити близько 100 м3 природного газу або 100 л дизельного палива. І що важливо, собівартість тонни соломи з урахуванням всіх витрат обійдеться виробнику на сьогоднішній день як мінімум в п'ять разів нижче собівартості 100 л дизельного палива.

Але як замінити дизельне паливо на паливо з соломи? Як грамотно використовувати енергію цього високоефективного твердого палива?

Відповідь тільки одна - отримувати паливо з соломи шляхом брикетування. Переваги таких брикетів відомі й очевидні. Досить сказати, що щільність брикетів досягає 1,3 кг/дм3. Це робить солому універсальним паливом як з точки зору методів спалювання, так і з кола споживачів. Придатні брикети із соломи застосовуються в традиційних нагрівальних котлах, кахельних печах, камінах, теплових станціях, автоматизованих котельнях або ж можуть просто йти на продаж.

Яке обладнання необхідне для виготовлення брикетів із соломи?

Представляємо вам компанію «Брикетуючі технології», яка займається виготовленням обладнання для виробництва так званого «золотого вугілля» - брикетів із соломи. Компанія пропонує комплекс для подрібнення соломи ІТС-1. Він розроблений спеціально для використання в лініях з виробництва паливних брикетів та пелет, а також для використання в тваринницькому та сільському господарствах.

Подрібнювач ІТС-1 конструктивно складається з двох функціональних агрегатів, агрегату розривання тюка і подрібнюючого агрегата. Агрегат розривання тюків виконаний у вигляді приймального кузова для завантаження тюків, в днище якого вмонтовано транспортер подачі тюків до розривного шнека, встановленого в торці кузова горизонтально.

Подрібнюючий агрегат предстваляє собою обертовий барабан, на якому по периметру закріплені рухливі молотки. У подрібнюючому агрегаті розташована змінна сітка, призначена для калібрування довжини отримуваної фракції.

Далі у таблиці наведемо технічні харакетеристики подрібнювача тюкованої соломи ІТС-1 при виробництві паливних брикетів.

Модель

ИТС - 1

Продуктивність*

800-1000 кг/год

Вологість сировини на вході

до 25%

Розмір фракції

Залежить від сита

Вид тюка

max діаметр 1,8 м

Швидкість обертання подрібнюючого агрегата

3000 об/хв

Кількість молотків подрібнюючого агрегата

69 шт

СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГІЇ

Встановлена потужність електродвигунів

35 кВт

ПІДКЛЮЧЕННЯ

Трифазна мережа

380В 50 Гц

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ

Довжина

6000 мм

Ширина

2060 мм

Висота

2055 мм

Маса

2500 кг

Якщо Ви бажаєте замовити виготовлення подрібнювача тюкованої соломи моделі ІТС-1, тоді ласкаво просимо до компанії «Брикетуючі технології». Вам допоможуть підібрати сертифіковане обладнання, яке буде працювати безперебійно. Підприємство надає гарантії на все обладнання для брикетування (12 місяців). Приїжджайте самі або ж телефонуйте за детальною інформацією!